BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Celé město je nadšené a šťastné.

Accueil - Profil - Archives - Amis

Cíl doby zastavení je neplatný! Real Madrid naštval doma prohru 2–3 s ukrajinským týmem Šachtar Doněck

Posté le 22/10/2020 ŕ 16:17 - poster un commentaire

V prvním kole skupiny B Ligy mistrů Real Real prohrál doma s ukrajinským týmem Šachtar Doněck 2: 3. V 8. minutě dostal Konyenko ze Šachtaru Doneck žlutou kartu, když srazil Mendyho. Ve 13. minutě Marcelo přihrál z levé strany a brankář zablokoval míč. V 29. minutě se Konyenko pustil do protiútoku, dribloval míč zleva a přihrával v pokutovém území svému spoluhráči Tittovi, který skóroval a horníci vedli 1: 0! Ve 32. minutě Titeho pravou střelu zachytil brankář Realu Madrid Courtois. Poté Varane, který oblékl Repliky Fotbalové Dresy Realu Madrid č. 5, udělal chybu a kopnul míč přímo do své brány a dal ji svému soupeři, Miner 2: 0 opět vede! V 34. minutě dostal Asensio žlutou kartu za faul. Ve 42. minutě Solomon udělal přímou přihrávku a Tite mu zaklepal na patu. Míč se vrátil na nohu Šalomouna, který unikl obraně. Střelil přímo a skóroval horníka 3: 0! V první minutě času na zastavení Mendy centroval z pravé strany a brankář Trubin letěl, aby zachránil míč. Na konci prvního poločasu Real Madrid dočasně doma zaostal za Šachtarem Doneck 0-3. Na začátku druhého poločasu nahradil Benzema Real Madrid, aby posílil útok. V 54. minutě přihrál Marcelo Realu Madrid, spoluhráč Modric dribloval s míčem mimo pokutové území a poté skóroval. Real Madrid získal bod 1-3! V 59. minutě udělal Malos chybu v zadní části hřiště. Teenager v Fotbalové Komplety Realu Madrid, který právě na 15 sekund sestoupil z lavičky, Vinicius vnikl do pokutového území a po úspěšné krádeži skóroval. Real Madrid 2-3! V 80. minutě se Tite Šachtaru Doněck jednou rukou vloupal do levé strany pokutového území a poté centroval. Malos skóroval, ale ofsajdová branka Titeho byla před přijetím míče neplatná. Ve 2. minutě času zastavil Cross Real Madrid z pravého rohového kopu a Valverde skóroval zpoza pokutového území, ale protože spoluhráč Vinicius překážel brankáři v ofsajdu, zrada míče byla neplatná! Poté skončila i celá hra. Real Madrid podlehl doma Šachtaru Doněck 2: 3, což všechny ohromilo.
« Précédent :: Suivant »