BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Celé město je nadšené a šťastné.

Accueil - Profil - Archives - Amis

Defenzivní maestro Manchesteru United Casemiro

Posté le 26/5/2023 ŕ 10:56 - poster un commentaire


Ve fotbale je silný defenzivní záložník často neopěvovaným hrdinou týmu. Pro Manchester United se Casemiro etabloval jako jádro středu zálohy. Defenzivní dovednosti a taktické povědomí. Casemiro se narodil v Brazílii a svou fotbalovou cestu začal v mládežnické akademii v Sao Paulu. Jeho vynikající výkon v klubu přitáhl pozornost Realu Madrid. V roce 2013 mu Real Madrid hodil olivovou ratolest a Casemiro oblékl Fotbalový Dres Real Madrid. Jeho defenzivní schopnosti a schopnost chránit obranu pomohly Realu Madrid mnohokrát vyhrát zápas.


V roce 2022 Casemiro přestoupí do Manchesteru United. Manchester United vydal prohlášení o záměru posílit střed zálohy. Casemiro převzal Dětský dres Manchester United. Jeho příchod dodal Manchesteru United solidní obranu na fotbalovém hřišti. Casemirova schopnost blokovat přihrávky v kombinaci s jeho silným bojovým a pozičním uvědoměním byla pro soupeře často noční můrou. Jeho schopnost dodávat přesné dlouhé míče a dělat rychlé přechody často zaskočila soupeře a umožnila útočícím hráčům United vzkvétat. Jeho fyzička a vzdušná převaha také poskytují další bariéru pro obranné schopnosti United.


Ve 32. kole Premier League se Manchester United utkal s Chelsea. Casemiro začal hru a hrál celou hru. Za Manchester United vstřelil gól v úvodních 6 minutách a přispěl 5 krádežemi, což je nejvíce ve hře. Poté postupně přispěli Martial, B Fee a Rashford. Manchester United doma porazil Chelsea 4:1 a Manchester United si zajistil kvalifikaci Ligy mistrů s předstihem jednoho kola. Casemiro byl zvolen nejlepším hráčem zápasu. Casemiro je defenzivní maestro Manchesteru United a United mají štěstí, že mají ve svém týmu tak silné zastoupení. Pojď Casemiro! Pojďte Manchester United!« Précédent :: Suivant »

Blog suivant >> Signaler un abus?Haut de page