BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager
etdoudonoutl

23/10/2018 - Jen se chci vrátit do Juventusu

Podle zpráv, Obránce Juventusu Bonucci připustil, že mohl letos v létě přenést do Manchesteru. Ale stále se rozhodl vrátit se do svého domova Juventus. Narodil se v Levné Fotbalové Dresy Juventu sedm let. Ale v loňském létě se přestěhoval do Milána. Nicméně po skončení sezóny, Vrátil se znovu do Turína. " Manchester City bylo věcí roku 2016, kdy jsem obdržel citát, Také mluvil s klubem, Ale rozhodli jsme se, že zůstaneme v týmu a i nadále vyhrát mistrovství je pro mě nejlepší. Letos mi bylo řečeno, že když jsem měl možnost vrátit se do Juventusu, Okamžitě jsem přestal poslouchat citáty jiných týmů. Rozhodl jsem se vrátit se do Juventusu. " " Nedostatek úspěchu může být proto, že jsem se už v mém srdci rozhodl vrátit se k Juventusu. Konečné rozhodnutí zpět k Dresy Juventus bylo provedeno v červnu. Ale předtím jsem měl opravdu myšlenku jít domů. Takže když jsem s mým agentem řekl, že existuje skutečná šance na návrat do Juventusu, Přestanu poslouchat komentáře kdokoli a nabídku každého týmu. V té době jsem se rozhodla jít domů. "
Commentaires (0) :: Laisser un commentaire! :: Lien Permanent

16/10/2018 - Özil předává narozeniny fotbalového svazu

Německá hvězda Levné Fotbalové Dresy Özil opustila národní tým od té doby Byl v napjatém stavu s Německou fotbalovou asociací. Nedávná interakce mezi oběma stranami, Ale nechte vnější svět vidět naději na smíření. Včera Ozil strávil své 30. narozeniny. Německá fotbalová asociace na sociálních médiích, Všichni dali Özilovi narozeninové pozdravy. A s textem: "Šťastné narozeniny, šampión!" A oba mají Özil sám. Následně, Özil vzal screenshot požehnání německé fotbalové asociace na svých osobních sociálních médiích. A napsal: "Děkuji, německý tým! Přeji vám zítra štěstí. " Ruský tým v tomto letošském mistrovství světa, německý tým, hrál špatně, byl tým mimo hru, V této době mnoho lidí ukázalo prstem na Arsenal Özil. Od té doby vydal Dresy Arsenal Özil dlouhý článek o sociálních médiích. Oznámil stažení národního týmu, A uvedl, že německá fotbalová asociace má rasovou diskriminaci. Vztah mezi německým fotbalovým sdružením a Arsenálem Ozilem od té doby upadl do bodu mrazu. Tato interakce byla také viděna vnějším světem jako signál, že vztah může být zmírněn.
Commentaires (0) :: Laisser un commentaire! :: Lien Permanent

<- <Suivant>> ->

A propos

etdoudonoutl

Liens

Accueil
Mon Profil
Archives
Envoyer un Mail
Amis