BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager
etdoudonoutl

12/6/2018 - Azar náhle utrpěl zranění a nemoci a vynechal první světový pohár

Zahřívací zápas mezi Belgií a Kostarikou. Ačkoli nejprve za kuličkou, Ale nakonec Levné Fotbalové Dresy Belgie vyhrál 4-1. Nicméně, belgický trenér nemusí být po hře spokojen. Protože v této hře byla zraněna jejich trumflá Azar. V 70. minutě zápasu byl Hazard nahrazen kvůli zranění. Vyklouzl z dvora. Po zápase byl jeho zranění velkým znepokojením. Podle nejnovějších zpráv, Azarova zranění způsobila paniku Belgii. Může zachytit první zápas Světového poháru proti Panamě? Je to stále neznámý. Belgický trenér Martinez hovořil o zranění Hazard po zápase. Odhalil malý problém. Belgický azar je jen nepohodlí nohou, Protože ho mnohokrát kopali v souboji. První zápas Světového poháru v Belgii, Dnes je méně než šest dní od závodu. Dresy Belgie Azar závodil proti hodinám.
Commentaires (0) :: Laisser un commentaire! :: Lien Permanent

5/6/2018 - Světový pohár nese Sali

Když Německo oznámilo 23. světový pohár, Neexistuje jméno pro Sanea Manchesteru. Po nějakou dobu explodovali fanoušci a média. Levné Fotbalové Dresy Nerozumím výběru trenéra Loewa. Po oznámení vyhlášení seznamu 23 osob v Německu, Lough vysvětlil. A láska vysvětlila: "Tentokrát při výběru úvah Brenta a Sana, Ve skutečnosti jsou oba velmi blízko. Ale nakonec jsem vybral Brandta. A Draxler, Pozice Royce a Mill byla určena dříve. Sarney má velký potenciál. V září se vrátí do národního týmu. Ještě neprokázal svou schopnost v národním týmu. " Sarney hrál v posledních 12 zápasech německého týmu. Nepřispila ani cíl nebo pomoc. A ve své pozici s Draxlerem, Dresy Německo Royce a Brandt soutěží, Nakonec se německý Leif rozhodl, že Sanni nepřijme na světový pohár. Ačkoli právě prožil skvělou sezónu.
Commentaires (0) :: Laisser un commentaire! :: Lien Permanent

<- <Suivant>> ->

A propos

etdoudonoutl

Liens

Accueil
Mon Profil
Archives
Envoyer un Mail
Amis