BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager
etdoudonoutl

13/3/2018 - Zidanský meč se týká posledních 15 po sobě jdoucích vítězství

Sezóna 2017-18 vstoupila do odpočítávacího období. Girona bude prvním týmem, který stojí před Levné Fotbalové Dresy Real Madrid. Zidane se rozhodl soutěžit o posledních 15 zápasů. Ve skutečnosti zůstávají jen 10 posledních kol La Liga. Pokud se Real Madrid úspěšně dostane do finále Ligy mistrů, V této sezoně má Real Madrid 15 zápasů. Kvůli špatnému záznamu La Ligy v této sezóně, Real Madrid se soustředil na Ligu mistrů. V La Ligě má Real Madrid již 15 bodů za Barcelona. La Liga je beznadějná a Liga mistrů je Zidanovy jediné spasení. Po vyřazení Ligy mistrů z Paříže Ze šatny Dresy Real Madrid přišla zpráva. "Bojujte se čtyřmi dalšími hráči!" Hráči Realu se snili o opětovné vítězství v Lize mistrů. Tyto čtyři zápasy Ligy mistrů jsou pro ně. Všechny hry jsou finále. Ale Zidane je velmi zneklidněna touto mentalitou. Minulý týden zápas mezi Real Madrid a Evar, Tým hrál dobře. V porovnání s La Ligou byli v Lize mistrů ještě více konkurenční. Zidane doufá, že eliminuje mentalitu hráčů. Pokud tým dosáhne plného vítězství ve zbývajících 15 zápasech, Pak budou moci dosáhnout svých cílů.
Commentaires (0) :: Laisser un commentaire! :: Lien Permanent

6/3/2018 - William nikdy nechodí do Chelsea

Podle zpráv, William řekl, pokud Chelsea nevlastní, Jinak chce pracovat mnoho let. Williamův současný kontrakt s Levné Fotbalové Dresy Chelsea bude pokračovat až do roku 2020, Nicméně doufá, že jeho výkon na soudu může být vyměněn za novou smlouvu. Pokud obě strany mohou skutečně obnovit svou smlouvu, Pak se říká, že William bude opustit Stamford Bridge někdy v budoucnu, bude také ukončen. " Chci zde zůstat ještě mnoho dalších let, Pokud je to možné, chci také obnovit smlouvu s týmem. V této chvíli jsme o tom nemluvili, Může se stát obnovení, Přizpůsobil jsem se životu tady. Do konce sezony jsem hrál v Chelsea pět let, Tady jsem vyhrál šampionát, myslím, že jsem také fanoušky miloval. Chci smlouvu nakopat, Pak obnovte, a pak vykopněte několik let. " Kromě pověstí ostatních evropských gigantů, které byly převedeny do jiných zemí, Dresy Chelsea William také řekl, že se nevrátí k hraní, Z tábora pro mládež Corinthians řekl: " Upřímně řečeno, nepřemýšlel jsem o návratu do Brazílie dnes, Dokonce jsem ani neuvažoval o ukončení své kariéry v Brazílii. Mým cílem je zůstat v Chelsea, Pokud je to možné, chci odejít do Chelsea. "
Commentaires (0) :: Laisser un commentaire! :: Lien Permanent

<- <Suivant>> ->

A propos

etdoudonoutl

Liens

Accueil
Mon Profil
Archives
Envoyer un Mail
Amis