BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové Dresy,Dětský Dresy Levně,Dres Messi,Dres MS 2018

Accueil - Profil - Archives - Amis

Real Madrid vyzdvihuje příští sezónu

Posté le 21/3/2018 ŕ 14:14 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Před pár dny se Neymarův přesun do Realu Madrid stal již novinkou, ale předseda Real Madrid vypadal, že má více než v příštích sezónách. Dva další brazilští hráči také vstoupili do vize Real Madrid. Věříme, že Real Madrid nám v příští sezóně udělá velké překvapení. Přátelé, kteří mají rádi Fotbalové Dresy, nás mohou přijít podívat.

Hlavní brankář klubu v Římě, Alisson, byl informován, že Real Madrid je ochoten ho podepsat za 60 milionů liber. Alisson obdrží pětiletou smlouvu s roční mzdou ve výši 5 milionů eur. Na druhou stranu měla za cíl posílení obrany Realu Madrid. Vzali si k němu námět Marcos Aoas Correa z fotbalového klubu Paříž Saint-Germain. V této sezoně obhájil obránce Zinedine Zidane obranný problém bílého Dres Real Madrid dětský Real Madrid. Dani Ceballos tuto sezonu neměla moc šanci. Zatímco Real Madrid se připravoval na posílení sestavy, AC Milan se podíval na teenagera. AC Milan je ochoten nabídnout 40 milionů eur na podpis Dani Ceballos a garantuje jeho hraní.


Světový pohár FIFA začíná být připraven pro vás

Posté le 20/3/2018 ŕ 13:17 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Ti, kteří milují Messi, vědí, že Messi, nejvíce Fotbalové Dresy tým v Argentině, bude jeho posledním mistrovstvím ve FIFA ve Světovém poháru FIFA v roce 2018. Messi také v rozhovoru prohlásil, že pokud tento rok neulezí Světový pohár ve FIFA, může z Argentinského národního týmu zmizet. Bude to poslední Messiho mistrovství světa ve fotbale a budeme také připraveni na tričko Messi Argentina. Pro přátele a přátele mohou přijít a vidět.

Pro nadcházející mistrovství světa ve fotbale FIFA č. 10 dres Messi řekl: Světový pohár FIFA se blíží, můj mozek to také jasně ví, ale teď v Barceloně mám pár důležitých věcí udělat, vím, že mnoho lidí na světě chci, abych vyhrál mistrovství světa ve fotbale FIFA. To mě velmi vzrušuje, ale stále musím tvrdě pracovat, abych udělal další věc.

Cítíme, kolik argentinský tým Messi touží vyhrát světový pohár FIFA. To by měl být také jeho sen. Doufáme, že nám Messi dá tento sen. Těšíme se na příchod Světového poháru FIFA s Fotbalové dresy Argentina číslo 10 Messi v nadcházejících dnech! Fanoušci jsou připraveni na svůj oblíbený dres, abychom mohli využít skutečných akcí, které jim dávají radost.


« Précédent :: Suivant »