BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové Dresy,Dětský Dresy Levně,Dres Messi,Dres MS 2018

Accueil - Profil - Archives - Amis

Messi je spíš jako Barçaův trenér na hřišti

Posté le 17/3/2018 ŕ 14:15 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Ve čtvrtfinále Ligy mistrů se Barcelona dotklo Říma. To je považováno za nejsilnější souboj ve čtvrtfinále. Barcelona rozdrtí červený vlk A Serie. Stále však věříme, že ačkoli Barcelona nepodcečí nepřátele, když bojují v Římě, mohou nám vážně přinést skvělou hru, nosíme barcelonský Fotbalové Dresy pro podporu Barcelony. Přátelé, kteří mají rádi košile, mohou přijít do obchodu, aby je mohli vidět. V rozhovoru č. 10 dres Messi hovořil o svém stylu na hřišti. "Když jsem hrával fotbal, chtěl jsem prolomit míč, prolomit a vykopnout svou vlastní hru. Teď je to jiné. Snažím se být Týmovými hráči jsou méně sebeckí. Rád organizuji, procházím a propojuji míč pod nohama. Snažím se, abych řídil tým. Nebudu příliš zaměřen na to, abych se stal finisérem. " V posledním utkání proti Chelsea můžeme mít pocit, že dres z Barcelony č. 10 Dres FC Barcelona spíš jako trenér, který tento tým přivedl k vítězství. Jsme také ochotni věřit, že Messi může v budoucnu přinést další překvapení.

Pedrito pozice v srdcích fanoušků Barcelony

Posté le 16/3/2018 ŕ 11:55 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Pedrito se vrátil do Camp Nou, ale měl na sobě dres Chelsea. Přes to, Pedrito stále má dobrou pozici v srdcích barcelonských fanoušků. Ačkoli můžeme ještě přizpůsobit Fotbalové Dresy Pedrito v Barceloně. Vzhledem k tomu, že Pedrito neměl jinou možnost než opustit Barcelonu kvůli pevnému hracímu času. Po oblékání modrého Dres FC Barcelona dětský je Pedrito stále hvězdou fanoušků Barcelony. Bez ohledu na to, který klub má na sobě, budeme mu ještě potleskat. Na konci hry vidíme z fotografií, že Pedrito a jeho dobrý přítel Jordi Alba jsou vedle sebe a oni se na sebe dívají a oni se hádají. Ukazuje, že jejich vztah byl vždy velmi dobrý. Možná je to kouzlo fotbalu.
« Précédent :: Suivant »