BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

10/5/2019 - Dwie czerwone kartki mogą wysłać Tottenhamowi porażkę!

Przedostatnia runda Premier League to także 37. runda i wiele walk z życia i śmierci. Po 90 minutach wzlotów i upadków, czerwony Koszulki Piłkarskie z Liverpoolu 3-2 pokonał Newcastle, utrzymując mistrzowski finał Premier League w ostatnim dniu meczu. Ciężka cena Tottenhamu za dwie czerwone kartki 0-1 przegrała z Bournemouth, nie wykorzystując idealnej okazji do zablokowania pierwszej czwórki. Cardiff City straciło 2-3 w domu z Crystal Palace i zostało wcześniej obniżone. Trzy zawieszenie tytułu sezonu Premier League zostało już rozwiązane jako pierwsze, ale odpowiedź na tytuł i czwarty ma być pozostawiona tylko do ostatniej rundy ogłoszenia, a także pokazuje zmiany w Premier League. pora roku. Nieprzewidywalny stopień.

Dwa asy Liverpoolu, Virgil van Dijk i Salah, zdobyli dwa, by objąć prowadzenie, a generałowie z Newcastle, Atsou i Rondon, dwukrotnie odpowiedzieli. W 86 minut Shaqiri minął rzut wolny, a Origi, ubrany w czerwony Koszulka Liverpool, chwycił cel i dwóch rezerwowych razem, aby stworzyć kluczową wiedzę! Liverpool 3-2 pokonał Newcastle, aby zdobyć 3 punkty, a Manchester City, który prowadzi mniejszą grę, nadal prowadzi w klasyfikacji.