BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

4/8/2019 - Jestem Müller! jedna lub dwie bramki to nic dla mnie!

Siedząc na Allianz Arena, Bayern Monachium wprowadził pierwszego przeciwnika Pucharu 2019 Audi. Po 90-minutowej bitwie gigant Bundesligi pokonał Feuerbachera, potężnego olbrzyma z daleka, z wynikiem 6: 1. Müller, który odpadł z ławki w meczu, strzelił 3 gole w Krótki Rękaw Bayernu i wygrał drużynę pięknym hat-trickem.

Müller jest jednym ze zwycięzców Bayernu. W trzydziestej minucie gry, numer 25 Koszulka Bayern Monachium z nadrukiem Bayernu zapoczątkował jego pierwszą bramkę. W 30 minucie Müller zdobył 42-minutową kradzież, a Bayern rozegrał wspaniały mecz na froncie. Robert Lewandowski Sędzia został zatrzymany w polu karnym, a sędzia zdecydowanie zagwizdał rzut karny. Müller strzelił stałą bramkę, a wynik był już 5: 0. W 42 minucie Müller strzelił rzut karny, 58 minut, a pomocnik Müllera oddał strzał z dystansu, aby zakończyć hat-trick.

W końcu Bayern pokonał Fenerbahce 6: 1 w normalnym czasie, Bayern nadal będzie siedział na Allianz Arena przeciwko Tottenham Hotspur, życzymy mu powodzenia! Z niecierpliwością czekam na doskonałe wyniki Müllera w finałach!