BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Wszystkie tanie stroje piłkarskie dostępne

Manchester United ciężko walczył 2: 0 nad Newcastle United

Posted in Non spécifié

Manchester United kontynuuje odrodzenie pod okiem Ole Gunnara Solskjaera, z trudnym zwycięstwem 2: 0 nad Newcastle United w St James 'Park. Fani w Koszulka Manchester United są bardzo zadowoleni z tego wyniku. W trudniejszą noc dla Solskjaera, przeciwko upartemu Newcastle, była to druga połowa z Norwegii, która popchnęła United do ostatniego sukcesu, kiedy Lukaku strzelił z pierwszego dotknięcia w 64 minucie. Ciężkie zwycięstwo 2: 0 kontynuuje doskonały start Ole Gunnara Solskjaera w klubie. I to był zastępca drugiej połowy Solskjaera, który odwrócił tę grę. Zwycięstwo przebiło United do 38 punktów, aby pozostać na szóstym miejscu, ale teraz są tylko trzy punkty za Arsenalem w piątym i sześć punktów za Chelsea na czwartym miejscu.

Ubrany w czarno-białe Koszulki Piłkarskie, Newcastle miał swoje momenty w pierwszej połowie z Christianem Atsu, który trzykrotnie zbliżył się do Newcastle, ale tylko o dwa punkty powyżej strefy zrzutu. Całe początkowe XI całego Newcastle kosztują marne 41,2 miliona funtów do zsumowania. Około 46% opłaty transferowej Paula Pogby. United są jasne. Są ambitni. Nie siedzą już w stylu Mourinho, zamiast tego wykorzystują swój talent ataku, by wywierać presję na przeciwniku.

04:44 - 3/1/2019 - poster un commentaire