BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

dresyprofanousky

20/7/2024 - Při opětovném shledání dojde k oddělení, to je ve fotbalovém světě norma

S koncem Evropského poháru 2024 v Německu. Španělský národní tým Bullfighters konečně zvedl nad hlavu posvátnou trofej Evropského poháru. Bullfighters nechali červený Levné Dětský fotbalový dres Španělsko ME 2024 hrdě létat v srdcích každého fanouška. A s koncem Evropského poháru se chystá nová cesta pěti hlavních lig. Každý klub integruje svůj tým a těší se, že příchod nové sezóny přivítá s perfektním týmem.

A až přijde nová sezóna, každý klub začlení svůj vlastní tým do přežití těch nejschopnějších. To platí zejména pro giganta La Ligy Real Madrid. Za Real Madrid mohou jen ti nejlepší fotbalisté oblékat tento bílý Levné Dětský fotbalový dres Real Madrid a bojovat za Real Madrid na hřišti. V poslední době Real Madrid postupně oznámil odchod a příchod mnoha hráčů. Kapitán Realu Madrid Nacho dokončil dohodu s Realem Madrid a opustil bílý hrad. Pak přišel nástup francouzské superstar Mbappeho, který bude oblékat dres Realu Madrid s číslem 9 a bojovat za Real Madrid. Modrič, který hraje za Real Madrid 12 let, také úspěšně prodloužil smlouvu s Realem Madrid. V příštím roce bude opět oblékat dres Realu Madrid s číslem 10, aby doprovázel Real Madrid.

Kde je schůzka, tam bude i rozchod. Odchod Nacha a příchod Mbappeho jsou ve fotbalovém světě normou. A v tomto Realu Madrid s mnoha talenty někteří odejdou a někteří přijdou. Uvidíme, jestli se Real Madrid s Mbappem dokáže v nové sezóně i nadále posunout na vyšší úroveň.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

17/7/2024 - Španělsko dominuje evropskému poháru, kdy se Harrymu Kaneovi splní sen o vítězství v šampionátu

Evropský pohár 2024 v Německu skončil vítězstvím červeného španělského národního týmu. Tento rudý Levné Dětský fotbalový dres Španělsko ME 2024 se počtvrté třepotal ve větru na trofeji pro vítěze evropského poháru. Někteří jsou však šťastní a někteří smutní. Anglický národní tým se dostal do finále Evropského poháru dvakrát za sebou, ale znovu mu šampionát unikl, když byl jen krůček od mistrovství Evropy.

Navzdory mnoha vynikajícím fotbalovým bojovníkům tento Three Lions nikdy nevyhrál mistrovství Evropy. Harry Kane, který je na jedné lodi s Anglií, kapitánem anglického národního týmu, je na fotbalovém bojišti více než deset let, ale nikdy nevyhrál mistrovský titul. Zdá se, že Kane má „žádné mistrovské prokletí“. Ve 12 letech období Premier League Tottenham vyhrál mnoho Zlatých kopaček Premier League, ale nikdy nezískal mistrovský titul v Premier League nebo Champions League v Tottenhamu. Možná chce Kane zlomit tuto kletbu. Přišel do Bayernu Mnichov v Bundeslize a oblékl tento červenobílý Levné Dětský fotbalový dres FC Bayern Mnichov. Prokletí smůly ho však provázelo znovu do Bayernu a ukončil jedenáctiletou nadvládu Bayernu v šampionátu Bundesligy. Kane sice pomohl Bayernu vstřelit 36 ​​gólů a vyhrál zlatou kopačku Bundesligy. Pořád se mu nepodařilo vyhrát šampionát pro sebe.

Jednatřicetiletý Harry Kane získal mnoho osobních vyznamenání, ale nikdy nezískal vlastní mistrovskou trofej. Na bojišti Evropského poháru tak záviděl, když viděl 17letého geniálního chlapce Yamala, jak drží trofej evropského poháru. 31letý Harry Kane je v nejlepších letech a věřím, že bude moci hrdě držet mistrovskou trofej, než odejde do důchodu. Možná je to ligová mistrovská trofej, možná je to trofej Ligy mistrů nebo možná je to trofej mistrovství světa o dva roky později. Takový vynikající fotbalista bude určitě schopen realizovat svůj sen vyhrát mistrovský titul.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

dresyprofanousky

Liens

Accueil
Voir mon profil
Archives
Amis
Email Moi

Amis