BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Dětský Fotbalové Dresy

• 24/11/2023 - Paris Saint-Germain oficiálně kupuje Gonzala Ramose

Poté, co Messi opustil Paris Saint-Germain, pozornost a vliv týmu prudce poklesly, ale stále existují hráči, kteří přitahují pozornost fanoušků svým jedinečným kouzlem. Paris Saint-Germain včera oficiálně oznámilo, že oficiálně vykoupilo portugalskou hvězdu Gonzala Ramose z Benficy a obě strany podepíší smlouvu do léta 2028.
22letý Gonzalo Ramos se již prosadil v portugalské reprezentaci. Na loňském mistrovství světa v Kataru oblékl dres Portugalsko reprezentace s číslem 26 a startoval místo Ronalda, vstřelil hattrick a stal se středem zájmu světa. Jeho vzhled dal lidem naději na budoucnost portugalského fotbalu. V letním okně tohoto roku Paříž podepsala smlouvu s Gonzalem Ramosem nejprve o půjčce a poté o odkupu s poplatkem za zapůjčení 20 milionů eur a poplatkem za odkup ve výši 80 milionů eur. Původně se očekávalo, že odkup bude proveden do příštího léta, byl posunut o půl roku, což ukazuje, že Paris Saint-Germain přikládá Gonzalu Ramosovi velký význam. To také naznačuje, že Ramosově budoucnosti se dostane neomezených očekávání a pozornosti.
Gonzalo Ramos v této sezóně nastoupil v Fotbalové Dresy Paris Saint-Germain 15krát, zaznamenal 2 góly a 1 asistenci. Přestože jeho statistiky nejsou vynikající, jeho potenciál nelze ignorovat. Na hřišti dokáže vždy zachovat klidnou hlavu a prokázat vynikající schopnosti. Jeho rychlost a síla také zapůsobila na fanoušky. Pro Ramose bude v budoucnu čelit většímu tlaku a výzvám. Doufám, že v Paris Saint-Germain dokáže ukázat více síly a šarmu a přinese fotbalovému světu více překvapení a vzrušení.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

• 21/11/2023 - Kvalifikace o Evropský pohár Cristiana Ronalda skončila perfektně

Portugalsko v 10. kole skupiny J evropské kvalifikace porazilo doma Island 2:0 a poprvé v historii vyhrálo všech 10 zápasů evropské kvalifikace. Příští evropské kvalifikace se budou konat v roce 2027, takže to může být Ronaldo naposledy, co oblékl dres Portugalsko reprezentace v kvalifikaci evropského poháru.
Evropské přípravné zápasy portugalské skupiny skončily. Tým v 10 zápasech vstřelil 36 branek a inkasoval 2 branky. Cristiano Ronaldo sám přispěl 10 góly a jeho schopnost skórovat je stále šokující. V pozápasovém rozhovoru s Islandem trenér Portugalska Martinez řekl: "Cristiano Ronaldo je hladový jako 18letý hráč. Je vzorem. Ve hře se vždy může objevit na správné pozici. Jdi nahoru a hledat příležitosti ke vstřelení gólů.“ Někteří lidé říkali, že pokud Ten Hag dokáže respektovat Ronalda trochu jako portugalský trenér Martinez, když Ronaldo obléká Fotbalové Dresy Manchester United, možná Ronaldo stále jezdí vysoko. Místo konání nejvyšších evropských lig.
Jako nejlepší střelec Portugalska v kvalifikaci Evropského poháru jsou lidé plni neomezených očekávání, že se Ronaldo zúčastní příštího ročníku Evropského poháru. Pokud Ronaldo dokáže předvést dobré výkony v Evropském poháru a pomůže Portugalsku vyhrát šampionát, stále se může stát silným adeptem na Zlatý míč.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

A Propos

Dětský Fotbalové Dresy

Liens

Accueil
Voir mon profil
Archives
Amis
Email Moi
Mon Blog RSS

Amis

Page 1 sur 68
Précédent | Suivant