BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové dresy levně,Fotbalové Dresy Pro Děti Accueil | Profil | Archives | Amis
Procházet naši kompletní výběr fotbalových dresů a podporovat tým ve velkém stylu! Koupit Fotbalové dresy levně,Domácí/Venkovní/Alternativní/Dlouhý rukáv,Fotbalové Dresy Pro Děti.

Wilshere Opět Prodal 493 Dní Na Debut Arsenal22/9/2017
Arsenal porazil Doncaster na 1-0 ve třetím kole Carling Cupu, kde záložník Arsenalu Wilshere hrál po dobu 90 minut. To je 1093 dní po jeho intervalu pro Arsenalu po dobu 90 minut a také 493 denní interval, opět se objeví v týmová sestava. Wilshere byl oblíbeným hráčem pro fanoušky Arsenalu a do výcvikového tábora Arsenal Youth nastoupil již od svých 9 let. S mimořádným talentem, s mimořádným talentem, Wilshere dokončil svůj první týmový debut ve věku 16 a 256 dní. Aby se stal nejmladším hráčem v historii Arsenalu. Není to jen sport, je to umění. Položte Dětské Fotbalové Dresy, využijte cvičení k posílení těla, umění interpretace života. Pak Wilshere pokračoval ve vývoji a byl považován za budoucího vůdce Arsenalu a středu střediska. Fanoušci mu dokonce dali přezdívku "Prince of Arsenal". Zápasník však byl následně zraněn a od roku 2011 je jeho kotník opakovaně zraněn, což brání jeho růstu. Současně je mnoho pracovních míst mimo Wilshere vystaveno také médiím, jako je kouření, opilství atd. Aby se dostalo do hry, v loňské sezoně se Wilshere rozhodla pronajmout AFC Bournemouth, mnoho zkušených vážných zranění také způsobilo, že záložník začal uvažovat o změně kariéry, o absolvování a organizačním vývoji. Nosím Dětské Fotbalové Dresy Arsenal společně jsme na hřišti mlátili mládí, honili naše sny. Wilshere se vrátil k Arsenalu v létě a jeho smlouva s klubem byla jen poslední rok a jasně potřeboval dokázat jeho pokrok. Wenger není ochoten přinést příliš velký tlak na návrat hráče. "Já jen chci, aby Wilshere hrál 90 minut na hřišti a myslím, že je to ideální hra pro Wilshereho, aby získal sebevědomí a fitness. Uvidíme, jak Wilshere reaguje po hře a obvykle je po hře skvělý. je třeba se podívat na hru jinak a Carling Cup není tak silný jako Premier League. Ale je důležité, aby se Wilshere postupně zotavoval. "Vyhrál se z profesionála, hrál si ze zábavy.Více informací je na našich stránkách.
0 Commentaires | poster un commentaire | Lien Permanent

Dětské Fotbalové Dresy Juventus Se Modlí Za To, Aby Tým Prošel20/9/2017
Juventus potvrdil zranění de Sciglio na oficiálních stránkách a potvrdil, že došlo k nějakému poškození De Stiglio na holenní klouby a klouby fibula. Přestože Juventus potvrdil pozastavení De Sciglio, podle posledních zpráv italských médií De Sciglio dočasně pozastaví hru asi měsíc. V létě se De Sciglio připojil k Juventusu za 12 milionů eur a poté, co přišel do týmu, se Coach Allegri jmenoval De Sciglio významnou pozicí. Bohužel, De Sciglio byl zraněn v 41. minutě zápasu proti Barceloně v zápase Ligy mistrů minulý týden. Od malých školení věrné fanoušky, od nákupu Dětské Fotbalové Dresy začal. Po zranění si Juventus zkontroloval a vyhodnotil zranění De Sciglio a zjistil, že došlo k nějakému poškození kloubů holenního kloubu a kloubů fibrilace u De Sciglio. V reakci na to Juventus napsal na své oficiální stránce: "De Sciglio se na chvíli podrobí lékařské prohlídce a tým bude pozorně sledovat změny v jeho zranění a zkoumat možné komplikace." Koupit Dětské Fotbalové Dresy Juventus modlit se De sciglio zranění co nejdříve zotavení, tým může vykuchat nad obtížemi. Pro újmu De Sciglio, italská média říkala, že De Sciglio mohl být zraněn po dobu asi jednoho měsíce. Za jeden měsíc může De Sciglio vynechat 6 zápasů Juve, včetně čtyř zápasů Serie A a dvou her Ligy mistrů. To je špatná zpráva pro Juve, ačkoli Serie A Juventus může Lichsteinach hrát v pravé pozici, ale Lichsteinach se nepřihlásil do ligy Ligy mistrů a Juventus chybí hlavní hráči v příštích dvou zápasech Ligy mistrů v Right-back. Klepnutím na domovskou stránku získáte Dětské Fotbalové Dresy a čekáte na vás další překvapení.
0 Commentaires | poster un commentaire | Lien Permanent

Page 1 of 11
Précédent | Suivant