BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerMiluji fotbalové fanoušky

Accueil - Profil - Archives - Amis

RONALDO vstřelil v národním týmu 4 góly

Posté le 11/9/2019 ŕ 09:37 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Pokud by v této éře mělo mluvit o RONALDO mnoho lidí a vědět, že je Portugalec. V obou ohledech RONALDO významně přispělo do národního týmu. Byl uznán mnoha lidmi a v jeho věku a na vrcholu je jen velmi málo hráčů, takže si mnoho fanoušků vybere koupi fotbalové dresy. Všichni víme, že tým s RONALDO má vždy velkou pozornost fanoušků. Zahrnutím ho nyní na Juventus F.C. to zvýší celý tým na úroveň v celkové fázi. A má na sobě Dres Portugalsko č. 7 bez ohledu na to, kde je, tento dres se stal symbolem stejného znamení. V právě uzavřené soutěži národního týmu nám opět dokázal svou sílu. Hráč, který vstřelil 4 góly, je v běžné hře velmi prominentní, ale pro RONALDO se necítíme neuvěřitelně. Protože je to pro něj normální věc. Můžeme být zvyklí na výkon RONALDO u soudu, mnoho fanoušků má pro něj velmi vysoké naděje. Ale někdy bychom také měli pochopit, že pro 34letého veterána je jeho současný výkon věcí, kterou je mnoho fanoušků velmi šokováno.

F.C Internazionale Milano druhá sezóna druhý dres

Posté le 10/9/2019 ŕ 09:11 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Jakmile jsme byli brilantní, tvrdě jsme pracovali, kterým směrem, to je víra v srdce většiny fanoušků F.C Internazionale Milano, jejich tým to může udělat, protože máme takovou sílu. F.C Internazionale Milano Club společně oznámila nový druhý fotbalový fotbalové dressy týmu v sezóně 2019-20. Taková důležitá zpráva vzbudila pozornost mnoha fanoušků, a my také prosazujeme každého v první době. F.C Internazionale Milano se letos opět objeví na pódiu nejvyšší úrovně evropského fotbalu. Tento Dres Inter Milán kombinuje kultovní designové prvky F.C Internazionale Milano v dresech 1997-98 a 2009-10. V těchto dvou sezónách nakonec „modrá a černá armáda“ zvítězila v evropském šampionátu. Kromě těchto nostalgických prvků koncepce designu tohoto dresu také absorbovala kulturu dresu z 90. let. Tradice oživení F.C Internazionale Milano se opět stane středem zájmu světa. Dres z brazilské legendy Ronaldo z let 1997-98 má obzvláště silný vliv. Nový dres se vrátil k černému tónu a zářivě žlutá dekorace a detaily dodávají stylové vibrace. Současně má dres kulatý výstřih, který je v souladu s nebývalým designem dresu v sezóně 2009–10.
« Précédent :: Suivant »