BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerMiluji fotbalové fanoušky

Accueil - Profil - Archives - Amis

Liverpool znovu vyhraje

Posté le 17/1/2020 ŕ 08:43 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Přinést fanouškům příliš mnoho zábavy ve světě fotbalu vedlo mnoho fanoušků k milování fotbalu. Jak je šťastné běžet na hřišti v fotbalové dresy. Mnoho rodičů pro ně koupí oblečení pro hvězdy, a to je velmi dobré.

Jak všichni víme, silný vzestup Liverpoolu způsobil panice mnoho týmů. V nové sezóně byl výkon červeného Dres Liverpool na hřišti vytržen mnoha fanoušky. Ztráta Ligového poháru loni způsobila, že se fanoušci cítili velmi smutně. Ale při analýze her této sezóny věříme, že Liverpool tuto trofej vyhraje.

Nyní, když je liga na půli cesty, jediným týmem, který může Liverpoolu zabránit v vítězství, je Manchester United. Manchester United, který v této sezoně nevedl dobře, má velmi dobrou výhru proti obřím. To by mělo být také velmi silným základem obrů. Mohou zabránit Liverpoolu v opětovném vítězství v další hře. Těšíme se na více vzrušující pizzy.


Messi podpisový dres euro 1400

Posté le 9/1/2020 ŕ 09:08 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Barcelona nedávno uspořádala velmi smysluplnou událost a na akci se podílelo mnoho nadšených lidí. To zahrnuje slavné zpěváky a umělce a mnoho fotbalových hráčů se také zúčastnilo akce. Všichni poslali své fotbalové dresy a tenisky na charitativní aukce,

Důvodem této události je Každé dítě má hračku. Tato událost se koná více než 50 let a koná se každoročně 6. ledna. Tato událost upoutala největší pozornost fanoušků. Messiho podpisový Dres FC Barcelona byl nakonec prodán za 1 400 eur. Podpisový dres Messi, i když cenný, není pro tuto akci nejvyšší cenou. Jsme ale rádi, že můžeme pomoci více potřebným lidem.

Je velmi štěstí, že jsem si získal tento dres. Musí se mu Messi moc líbit. Messi je také velmi ochotný pomoci těm, kteří potřebují pomoc.


« Précédent :: Suivant »