BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerMiluji fotbalové fanoušky

Accueil - Profil - Archives - Amis

A.S.Roma nová sezóna pryč dres propuštěn

Posté le 30/7/2020 ŕ 11:25 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Město, které umí nejlépe integrovat umění, by mělo být město A.S.Roma, Itálie. Fanoušci si často představují jeho představu o kombinaci umění, když dres vyjde v nové sezóně, a nikdy fanoušky nezklamal. Nový fotbalový dres pro sezónu 2020-21 vzkřísil klasický vzhled. Nový fotbalové dresy je prezentován hlavně v obraze slonoviny. Připomíná to nespočet ikonických památek, které daly italskému hlavnímu městu jedinečnou krajinu a jedinečnou krásu.

Součástí tohoto dresu je také polo límec se dvěma knoflíky. Tmavě červený límec je zdoben žlutým a červeným lemováním, které připomíná lidem dres klubu na začátku 80. let. Byl to klub. Zlaté období v historii.

Mnoho fanoušků je s tímto dresem velmi spokojeno a nemůže se dočkat, až tento Dres AS Řím bude chtít. Na našem webu si můžete upravit jméno a číslo své oblíbené osoby, což je velmi smysluplný dárek. Vaši přátelé to budou moc milovat.


AFC Ajax nová sezóna domácí dres propuštěn

Posté le 28/7/2020 ŕ 05:00 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

AFC Ajax je připraven, aby lépe vyhovoval nové sezóně. AFC Ajax oznámil nový domácí dres týmu pro sezónu 2020-21. Na rozdíl od domácího dresu sezóny 2019-20 s černým zdobením, který vzdává hold městu Amsterdam, se nový fotbalové dresy domácí sezóny vrátil do čisté červené a bílé.

Výstřih, manžety a přední část domácího dresu pro novou sezónu stojí za zmínku. Kultovní čistě červená část uprostřed dresu je integrována s ostrým límcem ve tvaru písmene V a manžety jsou širší, doplněné klasickou bílou, červenou a bílou barvou. Jako obvyklý design dresu AFC Ajax jsou na lemu dresu vyšívány tři kříže sv. Ondřeje převzaté z amsterdamské vlajky.

Pokud potřebujete koupit nový Dres AFC Ajax, můžete jej zakoupit na našem oficiálním webu. Získáte přizpůsobený dres a my vám ho doručíme co nejrychleji.


« Précédent :: Suivant »