BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerMiluji fotbalové fanoušky

Accueil - Profil - Archives - Amis

Belgický reprezentační dres propuštěn

Posté le 18/11/2019 ŕ 06:01 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Plán národního týmu evropského poháru 2020 vstoupil do horkého období a mnoho týmů začalo vydávat nové fotbalové dresy. Fanoušci připraví míč jako vánoční dárek, aby vyjádřili podporu oblíbenému týmu, a přátelé, kteří dostanou dárky, se budou cítit obzvláště šťastní. Protože si může přizpůsobit tričko s vlastním jménem.

O letošních domácích dresech evropského poháru kombinují uměleckou a fotbalovou kulturu, každý Dres Belgie je inspirován podobností mezi těmito regiony. Unikátní design dresu není digitální, ale vychází z jeho osobního ručního malování. Tato umělecká díla vytvořená designéry vyjadřují vášeň a emoce sdílené fanoušky a hráči a nakonec se stávají zdrojem inspirace pro dresy, výběr barev a digitální grafiku.

Nový belgický dres vzdává hold výraznému barevnému designu vlajky. Vzor vlajky je ručně malovaný, aby vizuálně odrážel umělecký koncept dresu, a čáry na kultovní postavě jsou prokládány do písmene „B“. Na zadní straně límce je další písmeno „B“ a tato dvě písmena ukazují geniální detaily nového dresu.


Švýcarský národní tým 2020 pryč dres

Posté le 16/11/2019 ŕ 05:03 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Mnoho fanoušků se těší na sezónu 2020 a jsou připraveni. Švýcarský národní tým vydal dres pro novou sezónu. Návrh nového fotbalové dressy byl proveden pod vedením konceptu „casting s kulturou“. Poprvé se tradiční kříž světově proslulého ve Švýcarsku a bílá barva pozadí spojily do zcela nové digitální grafiky. Tyto obrazy tvoří téma hor a důmyslné barevné schéma vytváří ikonický vzor, ​​který symbolizuje rozmanitost tradice a modernosti i Švýcarska. Čtyři barvy, které tvoří horu, představují úřední jazyky čtyř švýcarských zemí - německé, francouzské, italské a románské. Takový hráč získal od fanoušků spoustu chválu.

Nový Dres Švýcarsko je vyroben technologií dryCELL. Má vynikající prodyšnou a odvodovou funkci, která rychle absorbuje vlhkost nebo pot na kůži do vnější vrstvy oblečení. Může udržovat pohodlný a suchý pocit pokožky i při namáhavém cvičení a může napomáhat výkonu stadionu.

Yann Sommer: „Nový dres byl vždy signálem pro zahájení velkého turnaje. Pro náš tým je to tvrdá práce v posledních dvou hrách kvalifikace, abychom získali lístek na příští léto. Další motivace.“


« Précédent :: Suivant »