BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Cristiano Ronaldo zagra z Ajaksem

Posté le 10/4/2019 ŕ 07:44 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Zwycięstwo w Lidze Mistrzów jest głównym celem Juventusu w tym roku, dlatego też latem ubiegłego roku podpisali kontrakt z Cristiano Ronaldo. Ich koszulki piłkarskie przyćmiły Atletico Madryt w ćwierćfinale. Będą grać w ajax 11 kwietnia. Ale Ronaldo został odsunięty na bok przez kontuzję poniesioną na Ukrainie 22 marca.

Jednak nie zrezygnował ze zdobycia tytułu Ligi Mistrzów. Próbuje odzyskać siły. Do tej pory w pełni wyzdrowiał po kontuzji. Zaczął wczoraj trenować z Juventusem. Dlatego jest prawdopodobne, że zobaczymy go w koszulka Juventus przeciwko Ajaxowi. To będzie dobra przewaga dla Juventusu. Ponieważ ma możliwość określenia trendu w grze.

Podsumowując, jako fani będziemy podekscytowani widząc Ronaldo w Lidze Mistrzów. To z pewnością będzie konkurencyjna gra.


Bayern Monachium jest przekonany, że wygra z Borussią Dortmund

Posté le 5/4/2019 ŕ 09:57 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Bayern Monachium zdominował Bundesligę od 2013 roku. Wygrali sześć tytułów Bundesligi z rzędu. W rezultacie Niemcy są dumni z posiadania swoich koszulki piłkarskie. Ale w tym sezonie pojawił się kolejny prestiżowy klub, Borussia Dortmund. W klasyfikacji Bundesligi mają teraz nawet dwa punkty przewagi nad Bayernem.

Bayern stoi więc przed ogromnym wyzwaniem. Jeśli chcą, aby ich Koszulka Bayern Monachium przesłaniały Borussię Dortmund, muszą pokonać opozycję. W tę niedzielę dwie drużyny rozegrają grę, która ma znaczenie dla obu. To będzie domowy mecz Bayernu z Borussią Dortmund. Niemiecki Derby przyciągnął wiele uwagi.

Trener Bayernu Niko Kovac powiedział: „Borussia Dortmund ma przewagę w klasyfikacji, ale jesteśmy pewni, że ich pokonamy. To będzie bardzo konkurencyjna gra, ale zrobimy wszystko, aby wygrać”.


« Précédent :: Suivant »