BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Mecze piłkarskie nie powinny być sfałszowane

Posté le 4/7/2019 ą 15:53 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Wiele osób było bardzo zaniepokojonych półfinałem Pucharu Ameryki. Argentyna zmierzyła się z Brazylią w tegorocznym półfinale copa America. Wielu ekspertów przewidywało, że Koszulka Argentyna będzie bohaterem gry. Jednak zaskoczeniem było, że przegrali 2: 0 z Brazylią.

To nie była uczciwa gra, a standardy sędziowania były wyraźnie zestawione z Argentyną. W poprzednich grach Copa America sędziowie często pomagali im w VAR, ale w tej grze w ogóle ich nie używali. Dlatego kapitan Argentyny Lionel Messi był wściekły na sędziowanie. Powiedział: „Kiedy noszę koszulka FC Barcelona, często używają VAR, aby pomóc im w podejmowaniu decyzji. Ale w grze porzucają ją całkowicie”.

Mecze piłkarskie nie powinny być sfałszowane, zwłaszcza w takich dużych ligach. Dwie kary Argentyny zostały pominięte w tej grze. Jeśli byliby traktowani sprawiedliwie, uważam, że wynik byłby zupełnie inny. Potrzebujemy czystego Copa America.


Real Madryt będzie ścigał Van der Beek

Posté le 28/6/2019 ą 07:57 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Szefowie Realu Madryt są zdeterminowani, by sprowadzić kluczowych zawodników poza sezon po porażce w poprzednim sezonie. Niedawno podpisali kontrakt z Eden Hazard i zaproponowali mu Koszulka Real Madryt. Hazard jest bardzo zdolnym napastnikiem i wielu jego fanów porównuje go do Lionela Messiego.

Jednak Real Madryt nie jest zadowolony. Chcą poprawić swoją obronę, a także swoją przewinienie. Więc są bardzo zainteresowani Van der Beek. Ich urzędnicy są pod wrażeniem jego Koszulka Ajax podczas tegorocznej ligi mistrzów. Pomocnik ma świetne umiejętności biegowe i agresywną obronę. Z jego pomocą Ajax dotarł do półfinału Ligi Mistrzów.

Dlatego, jeśli prawdziwy Madryt może z powodzeniem go podpisać, jego poziom obronny zostanie znacznie poprawiony. I jest wart około 60 milionów euro, z którymi Real Madryt może żyć. Wielu fanów Realu Madryt wyraziło swoje poparcie dla jego podpisania.


« Précédent :: Suivant »