BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Argentyna potrzebuje Lionela Messiego, by powrócił

Posté le 16/11/2018 à 14:14 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Po Mistrzostwach Świata 2018, gwiazda Barcelony z stroje piłkarskie nr 10, Lionel Messi, nie reprezentowała swojego kraju, aby grać na boisku. Wszyscy znamy przyczynę i rozumiemy go. Ten człowiek czuje się sfrustrowany porażką czterech finałów ze swoim krajem w pucharach świata.

W Barcelonie Messi i jego koszulka FC Barcelona nr 10 są legendą od lat. Ale w Argentynie, gdzie dokonał maksymalnych wysiłków, ale nic nie zapłacił, jest to dla niego tak skomplikowane i frustrujące. Zdobył miejsce Argentyny w Rosji 2018 z hat-tricka w decydującej wygranej kwalifikacyjnej nad Ekwadorem. Ale ostatecznie Argentyna została pobita w ciągu ostatnich 16 lat przez Francję.

"Obecnie nie ma zaplanowanej daty powrotu Messiego", powiedział generał Argentyny Jorge Burruchaga "Ale to jest przejściowe, jestem pewien, że w przyszłym roku znowu będzie w reprezentacji Argentyny."


Benzema odgrywa kluczową rolę w reorganizacji Real Madryt

Posté le 14/11/2018 à 14:45 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Po odpaleniu trenera Hiszpanii Lopetegui, Solari przejął Real Madryt i rozpoczął reorganizację. A w reorganizacji Karim Benzema z Koszulka Real Madryt w nr 9 odgrywa kluczową rolę.

jeszcze kilka lat temu Benzema był niekwestionowanym starterem dla reprezentacji Francji z stroje piłkarskie nr 10. A teraz jeszcze coś zrobił, żeby to udowodnić. Weteran francuski strzelił cztery gole w czterech zwycięstwach pod Solari, pomagając zespołowi wrócić na tor w lidze hiszpańskiej i w Lidze Mistrzów. Jego technika była równie ostra jak zawsze, podobnie jak jego celność przed celem. Z łatwością opuścił obrońców, a jego pozycja w terenie była nieskazitelna.

"Gram w piłkę nożną, by tworzyć historię", powiedział Benzema po wygranej z Viktoria Plzen. "Dla mnie najważniejszą rzeczą jest zawsze wygrywanie".


« Précédent :: Suivant »