BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Fani Doha na szczęście obserwowali trening PSG

Posté le 17/1/2019 à 11:50 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Zespół Paris Saint-Germain przyleciał do Doha na trening w niedzielę. Fani w Doha byli bardzo podekscytowani. Wszyscy nosili koszulki piłkarskie drużyny i przybyli na Międzynarodowy Stadion Khalifa, aby obejrzeć trening.

Regularne szkolenie w Doha jest jedną z tradycji paryskiego Saint-Germain. Ale fani tutaj nie zmniejszyli entuzjazmu do oglądania tego. W końcu zespół jest tak utalentowany. koszulka Paris Saint-Germain reprezentują najlepszy zespół w Ligue 1. A Neymar i Mbappe są jak dwa błyszczące diamenty na koronie.

Chociaż nie była to prawdziwa gra, fani na arenie wiwatowali z podekscytowaniem. Tak jak oni witali powrót bohatera. To takie wielkie szczęście mieć takich fanów!


Jakim trenerem jest Solskjaer?

Posté le 14/1/2019 à 16:57 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Odkąd Solskjaer przejął Manchester United, drużyna ta wygrała pięć kolejnych gier. Zmył wszelkie upokorzenia i pogardę, jakie poniosła stroje piłkarskie Manchester United w tym sezonie. Powstaje więc ciekawa kwestia: Jakim trenerem jest Solskjaer? Jaką ma magię?

Jak wiemy, były napastnik w Koszulka Manchester United zdobył dobrą reputację w swojej karierze jako zawodnik. Jego znakomite występy na boisku i jego uprzejmy wygląd przyniosły mu przydomek "Zabójca z twarzą dziecka". Po tym, jak służył jako kierownik rezerwy Manchesteru United, został uczniem Fergusona, który był znany ze ścisłego i porywczego trenera.

Tak więc, podobnie jak Lingard, który miał na sobie stroje piłkarskie Manchester United nr 14, powiedział: "On nie jest tylko pozytywnym i łagodnym trenerem, ale przełączy się na swój trudny tryb, jeśli czuje, że ten zespół nie robi najlepiej."


« Précédent :: Suivant »