BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Adrian został bohaterem Liverpoolu

Posté le 15/8/2019 ą 16:50 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

W tym sezonie, kiedy Alisson Becker doznał kontuzji w pierwszej rundzie Premier League, wielu uważało, że obrona Liverpoolu będzie trudna. Ponieważ jego Koszulka Liverpool reprezentuje najlepszy poziom ich obrony. Ale musiałby odpoczywać przez około miesiąc. Ich trener Jurgen Klopp martwił się sytuacją.

Jednak Liverpoolowi nigdy nie brakuje bohaterów. W wczorajszym finale Superpucharu Europy Adrian został bohaterem Liverpoolu. W pierwszej połowie gry główną rolę odegrała Koszulka Chelsea. Strzelili wcześnie i utrzymali prowadzenie 1-0. W drugiej połowie Liverpool rozpoczął atak all-out, aby dogonić Chelsea. Narysowali 2-2. W rezultacie gra przerodziła się w brutalną strzelaninę karną. W pierwszych czterech rzutach karnych obie strony strzelały bramki. Ale w piątym rzucie karnym Adrian skutecznie zablokował strzał Chelsea.

Ostatecznie Liverpool pokonał Chelsea 7-6, aby wygrać mistrzostwo, a Adrien stał się najważniejszym graczem w tej grze. Więc jego koledzy z drużyny i trener przytulili go i świętowali dziko. Jego wysiłki zasługiwały na takie traktowanie.


Ostra rywalizacja między Manchesterem City a Liverpoolem

Posté le 5/8/2019 ą 22:30 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Obecnie najbardziej konkurencyjnym wydarzeniem piłkarskim jest bez wątpienia Premier League. Wśród nich najpotężniejsze kluby to Manchester City i Liverpool. W ubiegłym sezonie, mimo że Koszulka Manchester City zdominowała Premier League, Liverpool wycofał się z innych rozgrywek. Udowodnili, że są tak dobrzy jak Manchester City, dzięki tytułowi Ligi Mistrzów.

Tak więc zacięta rywalizacja między Manchesterem a Liverpoolem w przyszłym sezonie pozostanie główną atrakcją Premier League. Manchester City chce zostać mistrzem obrony, a Liverpool chce wygrać swój pierwszy tytuł w Premier League. Po wygraniu Ligi Mistrzów Koszulka Liverpool zyskała przychylność wielu fanów. Ich trener Jurgen Klopp prowadził Liverpool przez lata. Jak dotąd ich drużyna była tak stabilna i silna, że ​​są w stanie zdobyć jeszcze większą chwałę.

Z drugiej strony siła Manchesteru City nigdy nie spadła. Ich trener Josep Guardiola jest doświadczonym trenerem. Buduje miasto Manchester w drużynę, która jest dobra zarówno ofensywnie, jak i defensywnie. Ich status będzie więc trudny do przekroczenia.


« Précédent :: Suivant »