BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Allegri opuścił Juventus z wielkimi honorami

Posté le 19/5/2019 ŕ 10:15 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Allegri jest trenerem Juventusu od pięciu lat. Ale wczoraj oficjalnie zdjął koszulki piłkarskie trenera i zdecydował się odejść. Wszyscy wiemy, że powodem jego zwolnienia było to, że Juventus nie zdołał dokonać przełomu w Lidze Mistrzów przez dwa lata z rzędu. Dlatego Juventus postanowił pokojowo rozwiązać umowę.

Nie można jednak zaprzeczyć, że jest powodzeniem trenera z powodu jego odejścia. Podczas swojej pięcioletniej kariery trenerskiej zdobył wiele nagród w koszulka Juventus. Jest trzecim odnoszącym sukcesy trenerem Juventusu, który wygrał pięć kolejnych tytułów dla klubu. Chociaż zrezygnował, pozostawił cenne dziedzictwo. Teraz Juventus ma silną drużynę i rygorystyczną taktykę gry.

Wszyscy zawodnicy Juventusu byli zszokowani, gdy dowiedzieli się o jego odejściu, a Ronaldo nie jest nawet skłonny zaakceptować tego faktu. Mimo, że właśnie dołączył do Juventusu przez mniej niż jeden sezon, Allegri przywiązuje wielką wagę do niego. Budowali głębokie uczucia.


Steve Kerr jest fanem Liverpoolu

Posté le 16/5/2019 ŕ 21:33 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Ponieważ dwa największe sporty na świecie, piłka nożna i koszykówka są kochane przez wielu ludzi w tym samym czasie. Na przykład Steve Kerr osiągnął wiele w NBA, ale jest także pasjonatem piłki nożnej. Często nosi koszulki piłkarskie do oglądania meczów w wolnym czasie, a on lubi najlepsze mecze Premier League.

W rzeczywistości Kerr jest wielkim fanem Liverpoolu. Ale nie wiedzieliśmy o tym, aż Liverpool cudownie wyeliminował Barca w Lidze Mistrzów. Po tym, jak Liverpool dokonał tego cudu, okrzyknął ich na Twitterze. Myślę, że zdecydowanie zasługuje na Koszulka Liverpool, ponieważ naprawdę kocha klub. Jego ulubionym piłkarzem Liverpoolu jest Mohamed Salah.

Powiedział: „Zostałem fanem Liverpoolu z powodu Salaha. Ma nie tylko znakomite umiejętności piłkarskie, ale także szlachetną postać. Wygrał milion dolarów po prowadzeniu reprezentacji Egiptu do eliminacji do mistrzostw świata. w jego rodzinnym mieście. Jego historia zwycięża mnie. Jest niesamowitym graczem i będę go kibicować! ”


« Précédent :: Suivant »