BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerKoszulki piłkarskie kluby, koszulki piłkarskie reprezentacje, koszulki piłkarskie dla męskie,dziecięca i kobiet

Accueil - Profil - Archives - Amis

Barca została ujawniona ich nowa domowa koszulki piłkarskie

Posté le 22/3/2019 ŕ 14:13 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Wszyscy wiemy, że domowe koszulki piłkarskie Barca mają wzór czerwonych i niebieskich pionowych pasków, a projekt był najdłużej używany. Ale w ten czwartek strona o nazwie „sprzęt piłkarski” ujawniła, że ​​Barca zacznie korzystać z nowych domowych koszulki piłkarskie w przyszłym sezonie. Wiadomość była jak bomba, natychmiast przyciągająca uwagę.

Okazało się, że nowa koszulka FC Barcelona ma czerwono-niebieską szachownicę, która jest zupełnie inna niż klasyczna. Ale nowy projekt nie zyskał aprobaty wielu fanów, a nawet spowodował pewne skargi i ośmieszenie. Ponieważ jest podobny do koszulki piłkarskie domowej reprezentacji Chorwacji, która ma również szachownicę. Jedyną różnicą jest to, że główne kolory koszulki piłkarskie Croatia są niebieskie i czarne.

Niektórzy fani sądzili, że będzie to najbrzydsza koszulki piłkarskie w historii Barcelony. Ale nowy projekt nie został oficjalnie potwierdzony przez Barca. Jestem pewien, że jeśli wielu fanów nie podoba się nowemu projektowi, klub ponownie rozważy, czy użyć go w przyszłym sezonie.


Ole Solskjaer nie boi się przesłuchania

Posté le 21/3/2019 ŕ 11:05 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Ole Solskjaer podpisał kontrakt z Manchesterem United i został oficjalnym trenerem klubu. Ponieważ umieścił klub na właściwym torze. Ich czerwone koszulki piłkarskie nawet przyćmiły Real Madryt w lidze mistrzów. Ale niektórzy ludzie wciąż pytają, czy mógłby przynieść więcej tytułów do klubu.

W rzeczywistości Solskjaer nie spodziewał się trenera klubu. Chociaż nosił Koszulka Manchester United, to był tylko zawodnikiem. W swojej poprzedniej karierze trenerskiej jego wydajność nie jest zbyt dobra. Zrezygnował po trenowaniu Cardiff City dziewięć miesięcy. Był więc zaskoczony, że został zaproszony do trenera Manchesteru United.

Powiedział: „Jestem kibicem Manchesteru United od lat, odkąd opuściłem klub. Klub zawsze był moim drugim domem i chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy. lubię udowodnić, że się mylą w moich działaniach. ”


« Précédent :: Suivant »