BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

koszulki polska Accueil | Profil | Archives | Amis
kostiumy piłkarskie z naciskiem

Liverpool 3-2 wygrywa Paris Saint-Germain21/9/2018

W pierwszej rundzie Ligi Mistrzów UEFA grupy C w sezonie 2018-2019, Premier League Liverpool pokonał Paris Paris Saint-Germain 3-2. Liverpool jest już jak europejska potęga, rozpoczynając sprint na szczyt. Fani, którzy dbają o Ligę Mistrzów, mogą założyć własne koszulki piłkarskie po naszej stronie.

Paris Saint-Germain można uznać za silny atak w tej grze, choć Mbappé zawiesił ligę, ale Liga Mistrzów nie ma żadnego efektu. Jednak przewaga gospodarzy Liverpoolu nie niweczy wysiłków drużyny Liverpoolu. W rzeczywistości, w obliczu czterech królów Paryża Saint-Germai, kilka zespołów może się wycofać. Sturridge i Milner, którzy mieli na sobie koszulka Liverpool, strzelili gola, a następnie Meunier Paris Saint-Germain i Mbappé strzelili dwa gole. Jednak w czasie postoju Firmino uzupełnił wiedzę i pomógł drużynie gospodarzy zdobyć 3 punkty. Ludzie nie mogą powstrzymać się od ataku Liverpoolu.

Teraz Premier League właśnie dotarła do piątej rundy, ze względu na zwycięską passę Liverpoolu. W pierwszym meczu grupy Ligi Mistrzów wygrał duży Paryż. Ludzie nie mogą powstrzymać się od ataku Liverpoolu.