BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

koszulki polska Accueil | Profil | Archives | Amis
kostiumy piłkarskie z naciskiem

Liverpool 3-1 odwraca Burnley FC7/12/2018

W 15. rundzie 2018-2019 Premier League rywalizowali na stadionie Tefmore. Zostali niepokonani w 14 rundach i zajęli drugie miejsce w klasyfikacji. W tym czasie Firmino strzelił asysty Salah, Liverpool 3-1 odwrócił Burnley FC. Fani, którzy byli na scenie w czerwonych koszulki piłkarskie, wiwatowali.

Na początku gry obie strony nie dokonały przełomu w pierwszej połowie. Pod koniec pierwszej połowy Liverpool i Burnley utrzymali wynik 0-0, aby wejść do przerwy. Druga połowa jest łatwa do pokonania. W 54. minucie Burnley FC objął prowadzenie, Barnes nie strzelił, a Cork kolejny strzał, 1-0! W 62. minucie Liverpool wyrównał wynik, Milner złamał pole karne, 1-1! W 69. minucie Liverpool przegrywa, a Firmino trafia w środek bramki, 2-1! Obie strony weszły w fazę zatrzymania. W pierwszej minucie czasu postoju Liverpool przypieczętował zwycięstwo, a Salah asystował Shaqiri w koszulka Liverpool nr 11, aby strzelać z powodzeniem. 3-1!

Ostatecznie Liverpool 3-1 odwrócił Burnley FC. Liverpool utrzymał 15 niepokonanych rekordów w Premier League.