BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Kolekce pro milovníky fotbalu


Každá fotka a každý dres je nezapomenutelný

Accueil | Profil | Archives | Amis


CRISTIANO RONALDO překonal jednosezónní bodovací rekord saúdské ligy

Posté ŕ 10:04, 28/5/2024

Nedávné scény z rozchodu vždy donutí fanoušky k slzám a dnešní nádherné gólové statistiky CRISTIANA RONALDA opět vzbuzují v lidech naději do budoucna. Ačkoli Al Nassr FC v této sezóně nedokázal vyhrát mistrovské ocenění, CRISTIANO RONALDO stále sleduje své nejvyšší osobní výsledky. CRISTIANO RONALDO ve finálovém zápase saúdské ligy oblékl Dětské Fotbalové Dresy Al-Nassr FC s odhodláním v očích. Chtěl ve hře udělat průlom.

CRISTIANO RONALDO během hry tvrdě vyběhl na kurt. Tváří v tvář silné síle soupeře přesto dvakrát skóroval. Po zápase vyhrál CRISTIANO RONALDO Zlatou kopačku s 35 góly. Překonal individuální bodovací rekord Saúdské ligy. Všichni fanoušci v Nové Fotbalové Dresy č. 7 skandovali CRISTIANO RONALDO a celý stadion byl naplněn atmosférou nekonečných možností.

CRISTIANO RONALDO se stal prvním hráčem v historii fotbalu, který vyhrál cenu Zlatá kopačka ve čtyřech nejvyšších ligách. Devětatřicetiletý muž dal lidem duchovní inspiraci, aby se mohli posouvat vpřed. CRISTIANO RONALDO vášnivě slavil, jako by získal první vítězství v kariéře. Lidé si tuto oslavu vždy zapamatují. Mentalita CRISTIANA RONALDA se od mistrovství světa 2022 také hodně změnila a tato pocta také prokáže jeho sílu.


Anglie nezvažovala Marcuse Rashforda do základní sestavy

Posté ŕ 07:04, 25/5/2024

V posledních letech Anglie vychovala mnoho vynikajících hráčů a ti mají velkou šanci znovu vyhrát šampionát. V seznamu hráčů vybraných pro Evropský pohár tentokrát lidé zjistili, že Marcus Rashford pravděpodobně vypadne. Vzhledem k tomu, že Marcus Rashford dostal od Manchesteru United prodloužení smlouvy s vysokými platy, zdá se, že ztratil své schopnosti. V letošní sezóně se Marcusovi Rashfordovi v Dětské Fotbalové Dresy Manchester United příliš nedařilo.

Levý křídelník Manchesteru United Alejandro Garnacho naštěstí nabral na síle, jinak by byl výkon týmu ještě horší. V případě špatného výkonu Marcuse Rashforda v Manchesteru United také pravděpodobně nebude moci obléknout Anglie ME 2024 Dresy a stát se základní sestavou. Co by měl Marcus Rashford, kterému je pouhých 26 let, dělat? Na konci této sezóny zaznamenal jen sedm gólů a 2 asistence. Tváří v tvář takovým výsledkům bude Marcus Rashford pravděpodobně letos v létě vyměněn Manchesterem United za vhodnou přestupní částku.

Anglie nehodlá využít Marcuse Rashforda a hlavní trenér je optimistou ohledně síly Anthonyho Gordona na stejné pozici. Lidé jsou nyní zvědaví, jaká bude mentalita slavného anglického záložníka Kanea. Po příchodu do Bayernu Mnichov opět nezískal žádný mistrovský titul. Jak silní jsou hráči za zdánlivě vysokým platem Anglie? Mezi těmito národními týmy má Anglie jednu z nejvyšších celkových hráčských hodnot, ale bohužel v posledních letech nevytvořila dobrý rekord.{ Précédent } { Suivant }