BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerDomowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

17/9/2019 - Zespół z największą ilością strzałów w pięciu najlepszych ligach!

W obliczu najniższej pozycji w rankingu, która nie wygrała żadnego meczu w tym sezonie, Watford (drugą drużyną, która nie wygrała jednego meczu, jest Wolverhampton), Arsenal powinien wygrać piękne zwycięstwo. Jednak plan to jedno, ale rzeczywistość jest inna. Arsenal miał kiedyś przewagę 2-0 w pierwszych 30 minutach, ale tak naprawdę cała gra jest bierna. Patrząc wstecz na grę, nawet fani, którzy kupią Arsenal Koszulki Piłkarskie, muszą przyznać, że Arsenal może otrzymać remis, który już jest szczęśliwy.

Najbardziej ekscytująca scena gry została zainscenizowana w czasie zatrzymania, a Doucouré został zastrzelony przez Leno. To jest 31 kopnięcie Watforda w meczu, a końcowy wynik to 2-2. Po tym losowaniu Arsenal został postrzelony 96 razy w tym sezonie, zespół z największą ilością strzałów w pięciu głównych ligach. Arsenal stracił także szansę na wejście do pierwszej trójki w tabeli. Jaka jest przyszła historia? Czas pokaże odpowiedzi fanom, którzy kupili Koszulka Arsenal.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

5/9/2019 - Czy Juventus uzyska dobry wynik z nowego systemu?

Mandzukic, najlepszy partner C Ronaldo w zeszłym sezonie, i Emre Can, strażnik złotego medalu, przeoczyli listę Ligi Mistrzów, co jest zaskakujące. Sarri przyznała już, że ponieważ Liga Mistrzów jest ograniczona, zespół musiał pozwolić niektórym graczom tymczasowo zdjąć Koszulki Piłkarskie. Ale czy naprawdę konieczne jest przesunięcie noża do dwóch? Czy Juventus ma trudniejszą pomocnik niż Emre Can? Podobnie chorwackie centrum Mandzukic ma również wielkie serce, niezależnie od tego, czy jest to Liga Mistrzów, czy Puchar Świata, za każdym razem kluczowe momenty nigdy nie są miękkie (13 finałów Ligi Mistrzów, 17 finałów Ligi Mistrzów, 18 półfinałów Pucharu Świata) tak wysoki i silny Centrum zawsze odgrywa kluczową rolę w zawodach.

Jednak Sarri nalega na swój własny system taktyczny i musi być podejrzany i niekwestionowany. Mandzukic nie jest już młody. Poradzi sobie z 70-minutowym meczem w silnym dialogu, dlatego jego wyniki bramkowe gwałtownie spadły w drugiej połowie sezonu. Po podjęciu decyzji możemy tylko kupić Koszulka Juventus z nadrukiem i oczekiwać, że Juventus będzie musiał stawić czoła zarówno ofensywnemu, jak i defensywnemu celowi, jeśli chodzi o stary skład.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

Derniers Articles

<%Calendar%>

Liens

Accueil
Voir mon profil
Archives
Amis
Email Moi

Amis