BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerDomowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

11/7/2019 - Super Mario! Droga Rycerzy do Gomeza!

W 2003 roku 18-letni Gomez trafił już do Bundesligi w czerwonym Koszulki Piłkarskie, ale potem został zwolniony do drugiego zespołu. Pomimo krótkotrwałości, ten przypływ kajdan wciąż wstrzykuje krew i smutek do młodego serca Gomeza.

W dobie Cavaliers Gomeza, Gomez w Bayern League zawsze utrzymywał setki razy koncentrację. Sześciokrotnie grał w hat-trick, wygrał pierwsze złote buty w lidze z 28 bramkami i pobił pojedynczego zawodnika Bundesligi. Rekord celu. Gomez użył swojej skuteczności, by policzyć wszystkich, którzy go przesłuchiwali. Miał na sobie Koszulka Bayern Monachium dla Bayernu, który zagrał 44 razy i zdobył 38 bramek, aby wygrać srebrne buty ligowe.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

7/7/2019 - Arsenal jest zainteresowany skrzydłowym Realu Madryt, który chce podwoić pensję!

Ostatnio Arsenal jest bardzo zainteresowany Franco Damiánem Vázquezem. Oprócz Arsenalu wiele klubów jest zainteresowanych Franco Damiánem Vázquezem. Arsenal ma dwa razy więcej pensji niż Real Madryt i przewiduje, że dostanie 7 milionów euro po opodatkowaniu. Prośba Real Madryt jest taka, że ​​opłata za transfer nie może być mniejsza niż 30 milionów euro. Franco Damián Vázquez ma nadzieję spotkać się najpierw z Zidane'em i zdecydować o swojej przyszłości po rozmowie. Franco Damián Vázquez prawdopodobnie będzie nosił Arsenal Koszulki Piłkarskie.

W związku z dążeniem do Zaha, Arsenal jest gotowy do wznowienia pościgu za skrzydłowym Bournemouth Fraserem. Ponieważ budżet transferowy Arsenalu tego lata nie mógł zaspokoić oferty skrzydłowej Crystal Palace Zaha, Arsenal musiał się skoncentrować na Bournemouth Fraser. Fraser radził sobie dobrze w zeszłym sezonie. W ciągu zaledwie jednego roku kontraktu i gracze nie chcą się odnawiać, Arsenal i Newcastle są zainteresowani 24-letnim bramkarzem Societŕ Sportiva Lazio SpA Thomasem Strakoshą w Arsenal Koszulka Arsenal, Societŕ Sportiva Lazio SpA 40 milionów euro. Kontrakt wygasa w 2022 roku, więc nie jest łatwo go kupić. Ostatnio West Ham i Tottenham są również związani ze Strakosha.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

Derniers Articles

<%Calendar%>

Liens

Accueil
Voir mon profil
Archives
Amis
Email Moi

Amis