BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerDomowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

23/5/2019 - Wspaniały sezon 2018/19, Bayern Monachium wygrywa talerz sałatkowy!

Bayern Monachium wygrał walkę o talerz sałatkowy i zdobył siedem kolejnych mistrzostw. Zespół Robbena Ribéry'ego przebił się i zakończył bajkowe pożegnanie. Chociaż wynik ten nie jest zaskakujący, obawiam się, że nikt w grze o tym nie pomyśli. „Scenariusz” zostanie zaprojektowany tak doskonale.

5-1, serdeczne zwycięstwo! Zespół Robbena Ribéry'ego pojawił się na scenie w finałowym pożegnaniu. Ostry przełom, lekka salwa, Ribéry wydaje się być we własnej szczytowej epoce, bez zamiaru wycofania się. Po bramce 7 Koszulki Piłkarskie został pokazany fanom. Powiedział ludziom w ten sposób, kto jest „królem” Allianz. Ostatni gol sezonu, pozwól graczowi nr 10 Koszulka Bayern Monachium go dokończyć, może tylko tak jest „idealnie”. Po celu, pasji śliskiej, niech ludzie zobaczą postać „Piotruś Pan”. W tym samym czasie Lewandowski zajął swoje czwarte działo Bundesligi z 22 bramkami.

W tym samym czasie jest to najbliższy Dortmundowi w ciągu ostatnich siedmiu sezonów, wykazali wystarczającą konkurencyjność. Zarówno zawodnicy, jak i trenerzy powinni być dumni ze swoich osiągnięć. Ich pogoń za mistrzostwami nie zakończy się. W następnym sezonie zacznij wszystko od nowa!

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

20/5/2019 - Szalony finał Premier League!

Finał sezonu Premier League 2018-19:

Mistrz: Manchester City

Kwalifikacje Ligi Mistrzów: Manchester City, Liverpool, Chelsea, Tottenham

Kwalifikacje do Ligi Europy: Arsenal (dołączy do Ligi Mistrzów, jeśli wygra Puchar UEFA), Manchester United, Wilki

Złote buty: Salah, Mane, Obamyan

Wspomaganie króla: Hazard, który ubrał się w Chelsea Koszulki Piłkarskie

Złote Rękawiczki: Alisson

To najbardziej intensywna konkurencja w mistrzostwach Premier League w historii. Liverpool i Manchester City nadal prowadzą, a Blue Moon i Czerwona Armia utrzymują mistrzowskie napięcie aż do ostatniego dnia meczu. Liverpool w czerwonej koszulce Koszulka Liverpool nadal nie zdołał zdobyć pierwszego trofeum Premier League w historii drużyny, przegrał przez cały sezon, 97 punktów to trzeci najwyższy wynik w historii Premier League, ustępujący tylko Manchesterowi City w tym sezonie i Manchester City w poprzednim sezonie , ale także odświeżony najwyższy wynik Premier League w historii drugiego miejsca. W tym sezonie mistrzowie Premier League i zdobywcy drugiego miejsca zdobyli aż 195 punktów, a także odświeżyli czołową angielską historię ligi i drugie miejsce.

Commentaires (0) :: Poster un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska

Derniers Articles

<%Calendar%>

Liens

Accueil
Voir mon profil
Archives
Amis
Email Moi

Amis