BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager15/2/2020 - Frank Lampard rozpala na nowo niebieski sen w sercach fanów

Zimowe podpisywanie okien właśnie minęło, a podpisywanie latem jeszcze się nie rozpoczęło. Dlaczego Chelsea podpisała w tym czasie Hakima Ziyecha z Ajax Amsterdam? Ajax Amsterdam oficjalnie ogłosił również, że Hakim ziyech dołączył do Chelsea, ale nadal walczył o Koszulka Ajax w ciągu następnych kilku miesięcy. Kiedy Hakim ziyech grał przeciwko Chelsea w imieniu Ajax Amsterdam, Frank Lampard na pierwszy rzut oka zobaczył swoją siłę i umiejętności.

Hakim ziyech jest także graczem, który ceni Manchester United, więc Chelsea nie może się doczekać, aby go podpisać. Rekrutacja Manchester United w tym sezonie jest naprawdę zła. Gracze, których cenią, jako pierwsi wygrywają. Jednak fani rozumieją również praktykę Manchester United. W końcu wielu graczy przyciągnęło, zanim Manchester United stracił swoją prawdziwą siłę, kiedy przybyli do drużyny. Manchester United to także czas na dostosowanie ogólnej liczby zawodników zespołu, w przeciwnym razie są naprawdę za najlepszymi klubami w Premier League.

Odkąd Frank Lampard został trenerem Chelsea, kibice rozpalili nadzieję na zwycięstwo. Chociaż Chelsea wciąż znajduje się w fazie wzrostu, nie ma wybitnych rekordów, ale w każdym meczu zespołu widać postępy zawodników. Frank Lampard nie jest tak namiętny i zły, jak inni trenerzy. Zawsze stoi i ogląda grę stabilnie na boisku, i myśli więcej o tym problemie. Być może Frank Lampard, który właśnie wszedł do pracy, musi dowiedzieć się więcej o rzeczywistej zdolności bojowej każdej drużyny podczas nauki taktyki. Czy Koszulka Chelsea odzyska utracone honory dzięki wysiłkom Franka Lamparda? Fani Bluesa czekają na chwilę.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

12/2/2020 - Duchowe utrzymanie futbolu dla ludzi

Nikt nie spodziewał się, że odejście Kobe Bryanta przyniesie tak wielką reakcję światowej publiczności. Wszyscy kupili jego przedmioty ku pamięci Kobe Bryant. Czasami sport jest naprawdę rodzajem magicznej mocy, która reprezentuje witalność życia i duchowego utrzymania. Na tym świecie, bez względu na dorosłych i dzieci, będą aktywnie dążyć do ducha sportu w swoich sercach.

Tegoroczna Koszulka Liverpool jest kochana przez wiele dzieci. Wszyscy podziwiają odwagę drużyny i mają nadzieję, że będą tak dobrzy jak zawodnicy Liverpoolu. Czerwone koszulki piłkarskie są tak energiczne i energiczne dla dzieci. Dzieci bardziej przypominają odziedziczenie ducha futbolu Liverpoolu. To, co piłka nożna przynosi dzieciom, to nie tylko rodzaj zabawy, ale także siła napędowa i przykład w ich życiu.

Wiele dzieci na świecie jest gotowych ciężko pracować, aby spotkać swoich graczy, bez względu na to, jak trudne to jest. Mówi się, że fani są najczystszą duszą na świecie. Bezwarunkowo wspierają swoją ulubioną drużynę jak dzieci. Oglądanie, jak dzieci widzą swoich idoli, są bardzo szczęśliwi, co za świetny przekaz futbolowego ducha.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

W przeszłości nie widziałem własnych mocnych stron. Nie odważyłem się wyrazić swojej niższości i tęskniłem za młodością. To futbol, który sprawia, że rozumiem, że nie jest to takie trudne.

Amis