BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager22/7/2019 - Eden Hazard wciąż nie wygrał Real Madryt

Real Madryt przegrał 3: 1 z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów w Ameryce Północnej. Aby uczcić 50. rocznicę lądowania Apolla na Księżycu, belgijski gracz Eden Hazard nosił koszulki piłkarskie nr 50. Niestety pierwsza bitwa zakończyła się niepowodzeniem i Eden Hazard nie zdołała zmienić obecnej sytuacji Realu Madryt. Tym razem Bell nie pojawił się na boisku i prawdopodobnie relacje z Realem Madryt stają się coraz bardziej sztywne.

Real Madryt wciąż miał zbyt wiele niedociągnięć w tym meczu, a milczące porozumienie między graczami nie było wystarczająco harmonijne. Eden Hazard nie była tak silna, jak oczekiwali wszyscy. Pierwsza gra była prawdopodobnie napięta i wszyscy nie grali dobrze. Po przerwie Zinedine Zidane zastąpił wszystkich 11 zawodników innymi graczami, grając tak źle, że nawet trener nie chciał tracić na nie czasu.

Real Madryt, bez CRISTIANO RONALDO, rzeczywiście bardzo się wycofał. Nawet jeśli Eden Hazard nosi Koszulka Real Madryt, nie zastąpi ona ery Realu Madryt stworzonej przez CRISTIANO RONALDO. Ale klub nie będzie genialny tylko dla jednej osoby. Real Madryt nie czekał jeszcze na pojawienie się następnego. Drużyna piłkarska nigdy nie jest osobą, która może uratować zwycięstwo drużyny, dlatego ważniejszą rzeczą jest przydzielenie siły i pozycji zawodników drużyny, tak aby każdy z graczy miał możliwość odegrania własnych korzyści.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

19/7/2019 - Dlaczego Leroy Sane nie może być ponownie wykorzystany przez Manchester City

Manchester City pokonał wczoraj West Ham United 4-1. Leroy San na boisku nie był szczęśliwy z powodu zwycięstwa w meczu, koszulki piłkarskie był na niego przemoczony. Czy naprawdę był nieszczęśliwy w Manchesterze City, jak powiedziała reszta świata? Pep Guardiola podkreślił również na konferencji prasowej, że Leroy Sane może w każdej chwili odejść, jeśli poczuje się nieszczęśliwy w Manchester City. Miał nadzieję, że gdy wszyscy będą grać w piłkę nożną, uwolni się z radości i pasji, zamiast walczyć z wyczerpaniem.

W 2016 roku Leroy San dołączył do Manchesteru City w 19 Koszulka Manchester City. Unikalna fryzura przypomina wszystkim Leroy Sane, który w zeszłym roku zdobył nagrodę dla najlepszego młodego zawodnika w Premier League. Ale nie wiem, dlaczego Pep Guardiola nie pozwolił mu grać od ostatniego sezonu. Może dlatego, że Manchester City podpisał w zeszłym roku kolejny kontrakt z Leroy Sane, ale niestety nie podpisał go. Nie zdecydował, jaki to jest kontrakt. Czy to dlatego, że nie jest jasne, czy Leroy Sane chce grać w Manchesterze City, czy nie, więc naturalne jest, że nie pozwala mu się grać?

W tym świecie piłki nożnej kluby odgrywają kluczową rolę. Jeśli chcą, abyś był numerem jeden na świecie, musisz najpierw podpisać umowę. Łatwo jest zrezygnować z utalentowanego gracza i nie pozwolić ci wejść na boisko. Młodsza Lorry Sane nie spodziewała się tak szybko podjąć decyzji. Zespół dostrzegł jego potencjał i miał nadzieję, że będzie grał w Manchesterze cały czas.
Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

W przeszłości nie widziałem własnych mocnych stron. Nie odważyłem się wyrazić swojej niższości i tęskniłem za młodością. To futbol, który sprawia, że rozumiem, że nie jest to takie trudne.

Amis