BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager23/9/2019 - Liverpool White Angel, Roberto Firmino

Niedawne otwarcie Ligi Mistrzów, pierwszej rundy Premier League, zapewniło fanom niekończące się mecze piłki nożnej. W tych trudnych meczach jesteśmy pod wrażeniem Roberto Firmino, anioła z białymi zębami w Koszulka Liverpool. Jest wielkim atutem dla Liverpoolu. Zawsze przynosi ludziom pozytywny uśmiech, czy to w grach, czy w życiu. W przypadku sporów między graczami zawsze może im pomóc rozwiązać. W napiętej sytuacji w grze może z łatwością utrzymać mentalność, pozwolić, by wpłynął na niego cały zespół i zmienić nastrój na śmiech.

Znani brazylijscy gracze mają gwałtowne twarze. A anielscy gracze, tacy jak Roberto Firmino, są rzadkością. Roberto Firmino jest prawdziwym pionierem współczesnych piłkarzy, więc jego dane nie są tak wysokie jak inni, ale jego osobowość przekroczyła reputację pozostawioną przez dane. koszulki piłkarskie Roberto Firmino jest zawsze kochana przez innych, ponieważ każdy lubi pozytywne i roześmiane spojrzenie na życie.

Roberto Firmino jest niezastąpionym piłkarzem Liverpoolu, dzięki niemu drużyna jest bardziej zjednoczona. Ktoś w zespole musi wygrać, aby zespół wydawał się mieć ducha jedności. Liverpool przegrał ostatni mecz. Ale mają moc, aby uścisnąć dłoń przeciwnikom i pogratulować im wygranej. Tego rodzaju niezamierzone występy sprawiają, że warto nauczyć się futbolowego ducha Liverpoolu. Poznanie dobrych przeciwników jest kluczem do postępu drużyny. Dopiero gdy zauważymy niedociągnięcia zespołu, możemy naprawdę zrozumieć jego potrzeby. Liverpool ma Roberto Firmino, więc każdy lubi oglądać swoją grę i oglądać zabawnego gracza, który zawsze się śmieje.

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

20/9/2019 - Sprzeczność między graczami Interu Mediolan

W pierwszej rundzie Ligi Mistrzów Inter Mediolan zremisował 1: 1 u siebie z Pragą Slavi. Drużynie nie udało się wygrać w pierwszym meczu, co spowodowało, że niektórzy gracze myśleli inaczej. Romelu Lukaku, który właśnie dołączył do zespołu, był zbyt chętny, aby zdobyć chwałę dla Koszulka Inter Mediolan. Niezadowolenie ze sposobu, w jaki grają inni gracze, prowadzi do sprzeczności między graczami.

Zawodnicy Interu Mediolan, którzy znali się już od niedawna i trenowali razem, wyraźnie widzieli moment nieufności i przerwy między zawodnikami w meczu. Względne zaufanie graczy jest najważniejszym duchem futbolu w meczach piłkarskich. Bez tego duchowego milczącego zrozumienia zespół będzie luźny i jak rozrzucony piasek siła spójności nie wzrośnie. Piłka nożna to gra zespołowa, zbiorowa siła, której indywidualne zdolności nigdy nie osiągną.

Ogólna siła Interu Mediolan jest nadal bardzo dobra, w zależności od tego, czego trener uczy zawodników. Gracze są jak swoje koszulki piłkarskie. Jeśli mają taką samą wiarę i jedność wiary, wierzą, że wszystko można rozwiązać. Inter Mediolan osiadł od lat bez żadnych sukcesów. Czy ten zespół zrobi przełom?

Commentaires (0) :: Posté un Commentaire! :: Lien Permanent

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

W przeszłości nie widziałem własnych mocnych stron. Nie odważyłem się wyrazić swojej niższości i tęskniłem za młodością. To futbol, który sprawia, że rozumiem, że nie jest to takie trudne.

Amis