BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager21/8/2019 - Taktyka psychologiczna Zinedine Zidane

Zinedine Zidane jest dobrym trenerem, że Real Madryt jest niezbędny. Taktyki psychologiczne tego lata w końcu się skończyły. Gracze tacy jak Gareth Bale i James Rodrķguez są zdeterminowani, aby walczyć o Koszulka Real Madryt, a zrewitalizowani gracze Realu Madryt są bardziej zaangażowani niż wcześniej. To teraz początek gry Realu Madryt, Zinedine Zidane bardzo dokłada starań, aby zainspirować wolę niektórych graczy.

Wielu graczy będzie miało dużą lukę z powodu kontuzji gry, wykluczenia gracza i innych powodów. Jeśli chcesz, aby ci gracze wrócili do siebie, muszą popchnąć ich do desperackiej sytuacji i powrócą do pierwotnego ducha walki z gry. Gareth Bale zawsze był w niskim stanie, a niektórzy cierpią z powodu kontuzji. Co więcej, atak na jego mowę sprawił, że stracił pewność siebie. Trener nie chce zrezygnować ze zdolnego zawodnika, więc celowo zachował się ekstremalnie, tj. Ma nadzieję, że znajdzie pewną siebie Gareth Bale. Gareth Bale nie chce zdjąć swojej ulubionej koszulki piłkarskie, więc odwrotnie, niech Gareth Bale ponownie wybierze się, by wstać i kontynuować walkę.

Nie jest łatwo znaleźć dobrego gracza. Łatwiej jest zrezygnować z gracza. A dobrzy trenerzy wolą spędzać czas na myśleniu o uratowaniu dobrych zawodników niż rezygnowaniu z nich. Ponieważ ci ludzie to gracze wybrani ze świata, a ci, którzy mogą zostać piłkarzami, musimy być za nich odpowiedzialni. Tak długo, jak nadal może grać w piłkę nożną, nie powinniśmy się poddawać.

Posté un Commentaire!

<- Précédent :: Suivant ->

A Propos

W przeszłości nie widziałem własnych mocnych stron. Nie odważyłem się wyrazić swojej niższości i tęskniłem za młodością. To futbol, który sprawia, że rozumiem, że nie jest to takie trudne.

Amis


Blog suivant >> Signaler un abus?Haut de page
Fond écran petites annonces jeux de fille gratuit