BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Wszystkie tanie stroje piłkarskie dostępne

Ronaldo wyraźnie dostosowuje swoją grę do poziomu włoskiego

Posté par Non spécifié

Bramka Cristiano Ronaldo z drugiej połowy zapewniła Juventusowi rekordowe ósme zwycięstwo w Pucharze Włoch, które w środę pokonało 1: 0 AC Milan w saudyjskim mieście Dżudda. W drugiej połowie portugalska supergwiazda udała się do domu z bliska, co dało Bianconeri prowadzenie, z którego nie zrezygnują. Ubrany w Koszulka Juventus, Cristiano Ronaldo strzelił jedynego gola w meczu, aby wygrać swoje pierwsze trofeum z włoskim zespołem. Sport po meczu, boss Juve Max Allegri mówił o meczu: "Ronaldo Cristiano jest decydujący, zabraliśmy go za to, jest najlepszy i strzelił gole, jeszcze zanim Pjanic dał mu szansę."

Nosząc Koszulki Piłkarskie, Ronaldo wyraźnie dostosowuje swoją grę do poziomu włoskiego, gdzie możliwości są być może mniej obecne niż w Hiszpanii, dlatego długie strzały są bardziej skuteczne. "To był bardzo trudny mecz, w tych warunkach jest bardzo ciepło i ciężko grać", powiedział Ronaldo włoskim nadawcom: "Musimy to zrobić krok po kroku". Dla Juventusu jest to ich pierwsza wygrana w trzech próbach i zemsta za przegraną z Milanem w 2016 roku. Juventus powróci do akcji Serie A przeciwko Chievo w poniedziałek, a Milan odwiedzi Genuę tego samego dnia.

05:08 - 17/1/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire

Pep Guardiola podał rękę każdemu graczowi Burton Albion

Burton Albion w Pucharze EFL Cup zatrzymał się na stadionie Etihad, a Manchester City wygrał półfinał w pierwszym meczu 9: 0. Gabriel Jesus strzelił cztery gole, a kolejne bramki to Kevin de Bruyne, Oleksandr Zinchenko, Phil Foden, Kyle Walker i Riyad Mahrez. David Silva znów był doskonały. Fani w Koszulka Manchester City są zdumieni swoimi występami. Pod koniec Pep Guardiola podał rękę każdemu z graczy Burton Albion i pozostał najdłużej, by porozmawiać z bramkarzem Bradleyem Collinsem. Co on powiedział? Co mógł powiedzieć? Dziewięć zero. Kredyt dla Pepa Guardioli za efektywne wykonywanie swojej pracy.

Uwaga City powraca do tytułu Premier League, gdy w poniedziałek zmierzą się z Wolves, a dwa dni wcześniej Burton będzie miał nadzieję na więcej radości przeciwko Gillinghamowi. Czy gracze w Koszulki Piłkarskie przyniosą nam niespodzianki? "Nie jest łatwo zagrać w tego typu grę przeciwko niższym zespołom" - dodał Guardiola, którego zespół zmierzy się z Tottenhamem lub Chelsea w lutowym finale. Margines zwycięstwa jest największym z dotychczasowych osiągnięć w półfinale rozgrywek pucharowych w Anglii i na tej samej marży, co rekordowy wynik City. Miasto jest panującym posiadaczem i wchodzi w remis jako nadrzędny faworyt.

04:31 - 10/1/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire

Liverpool przegrał dwa mecze w dwóch różnych konkurencjach

The Reds stracili dwa mecze w dwóch różnych konkurencjach, zaczynając od wąskiej porażki 2: 1 z Manchesterem City, która ponownie otworzyła wyścig o tytuł Premier League. Po raz pierwszy w tym sezonie Liverpool doznał porażek. The Reds doznał drugiej prostej porażki, ponieważ w poniedziałek przegrały 2: 1 z Wolves. Kibice w czerwonych Koszulki Piłkarskie zaczęli się teraz martwić. James Milner wziął odpowiedzialność za nędzną porażkę Liverpoolu w Pucharze Anglii z Wolves i nalegał: "Teraz musimy udowodnić, że to tylko blip. Nigdy nie pojedziesz przez cały sezon bez blipów. "W sobotę klopp odwiedzi Brighton, chcąc odzyskać swój sezon i utrzymując postępy przez pierwszą połowę kampanii.

Pomocnik wskazał na występy młodych Rafa Camacho, Curtisa Jonesa i Ki-Jana Hoevera, jako jasne punkty dla the Reds w przegranej i przechylił trio na nadchodzące duże kontrakty. "Musimy się upewnić, że odbijamy i patrzymy na to, gdzie możemy się poprawić" - powiedział. Uważa, że ​​mogą zrobić lepiej w tych szczęśliwych Koszulka liverpool. Dla Milnera było to jednak niewielką pociechą dla byłego Anglika, który nalegał, aby Liverpool skupił się na awansie we wszystkich rozgrywkach, bez względu na to, jakie wymagania stawia miejsce w składzie. Najbardziej pozytywnym aspektem pokazu Liverpoolu był znakomity debiut 16-letniej Ki-Jana Hoever.

09:32 - 9/1/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire

Manchester United ciężko walczył 2: 0 nad Newcastle United

Manchester United kontynuuje odrodzenie pod okiem Ole Gunnara Solskjaera, z trudnym zwycięstwem 2: 0 nad Newcastle United w St James 'Park. Fani w Koszulka Manchester United są bardzo zadowoleni z tego wyniku. W trudniejszą noc dla Solskjaera, przeciwko upartemu Newcastle, była to druga połowa z Norwegii, która popchnęła United do ostatniego sukcesu, kiedy Lukaku strzelił z pierwszego dotknięcia w 64 minucie. Ciężkie zwycięstwo 2: 0 kontynuuje doskonały start Ole Gunnara Solskjaera w klubie. I to był zastępca drugiej połowy Solskjaera, który odwrócił tę grę. Zwycięstwo przebiło United do 38 punktów, aby pozostać na szóstym miejscu, ale teraz są tylko trzy punkty za Arsenalem w piątym i sześć punktów za Chelsea na czwartym miejscu.

Ubrany w czarno-białe Koszulki Piłkarskie, Newcastle miał swoje momenty w pierwszej połowie z Christianem Atsu, który trzykrotnie zbliżył się do Newcastle, ale tylko o dwa punkty powyżej strefy zrzutu. Całe początkowe XI całego Newcastle kosztują marne 41,2 miliona funtów do zsumowania. Około 46% opłaty transferowej Paula Pogby. United są jasne. Są ambitni. Nie siedzą już w stylu Mourinho, zamiast tego wykorzystują swój talent ataku, by wywierać presję na przeciwniku.

04:44 - 3/1/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire

Obrońca Liverpoolu, Dejan Lovren, mówi, że drużyna Jurgena Kloppa może być niepokonana przez resztę sezonu Premier League i pasować do gry "Invincibles" Arsenalu od 2004 roku. Liverpool był czwartym najlepszym startem sezonu w angielskiej historii najlepszych lotów, w niedzielę wygrana w domu nad Manchesterem United przedłużyła ich niepokonany bieg na 17 meczach. Drużyna Jurgena Kloppa ma 14 zwycięstw i trzy remisy z 17 ligowych meczów i aktualnie siedzi na szczycie tabeli ligowej - jeden punkt za Manchesterem City. Fani w Koszulka liverpool są dumni ze swoich osiągnięć. A Lovren ujawnił teraz, że wśród członków Jurgena Kloppa istnieje przekonanie, że mogą oni dopasować kampanię Arsenału "Invincibles" w sezonie 2003-04.

Liverpool nie wygrał tytułu od 1990 roku, ale w świąteczny okres wygrywa, pokonując rywali Manchester United na Anfield w zeszły weekend. Ale Liverpool będzie musiał pokonać rekordową drużynę z Manchesteru City, jeśli mają zabezpieczyć swój pierwszy tytuł mistrzowski od 1989/90. "Arsenal zrobił to wcześniej, więc dlaczego nie?" Lovren powiedział: "Nie jestem pewien, czy mają jakieś słabości. W ubiegłym roku wygrali 19 punktów. Wiedzą, jak sobie poradzić, nawet gdy przegrywają. "Będąc ubranym w Koszulki Piłkarskie, the Reds będą mieli okazję tymczasowo zwiększyć swoją przewagę na szczycie Premier League do czterech punktów w piątkowy wieczór przeciwko Wilkom.

06:06 - 20/12/2018 - commentaires {0} - poster un commentaire