BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Wszystkie tanie stroje piłkarskie dostępne

Guardiola: ten sezon może być wyjątkowy

Posté par Non spécifié

Pep Guardiola mówi, że będzie myślał tylko o możliwości bezprecedensowego poczwórnego, jeśli Manchester City nadal jest na dobrej drodze do wygrania wszystkich czterech trofeów pod koniec kwietnia. Gra była pełna kontrowersyjnych decyzji, w tym spornej kary przyznanej City, zanim Sergio Aguero stanął na czele zwycięzcy z pozycji spalonej. City spadło na drugą pozycję w Premier League w niedzielę po wygranej Liverpoolu nad Fulham, ale ma w ręku grę nad drużyną Jurgena Kloppa zmierzającą do przerwy międzynarodowej. Fani w Koszulka Manchester City wierzą, że uzyskają ostateczne zwycięstwo.

Guardiola wezwał już Garetha Southgate do wycofania Johna Stonesa z reprezentacji Anglii, ponieważ jest niezdolny. Guardiola poprowadzi swoją drużynę do ćwierćfinału Ligi Mistrzów z Tottenhamem po półfinale FA Cup przeciwko Brighton na Wembley as City, aby przebić górę Manchesteru United od 1999 roku. w sezonie 2019/20 debaty takie jak te wywołane przez kontrowersyjną wygraną City będą coraz częstsze i bardziej intensywne. „Myślę, że wszyscy gracze noszą Koszulki Piłkarskie i ciężko trenują. Czuję, że ten sezon może być wyjątkowy. Myślę, że radziliśmy sobie całkiem dobrze i postaramy się utrzymać tempo ”- dodał Guardiola.

09:27 - 19/3/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire

Ramos: to było całkowicie mimowolne

Kapitan Madrytu był zaangażowany w kontrowersyjny incydent z gwiazdą Barcelony w pierwszej połowie. Zawodnicy Barcelony rzucili się do sędziego, a Messi i Ramos wyrównali się do siebie. Fani w Koszulki Piłkarskie są źli na brudne Ramos. Messi również zwrócił się do Alberto Undiano Mallenco, próbując pokazać urzędnikowi jego lekko zakrwawioną wargę. Gerard Pique uważa, że ​​Sergio Ramos powinien był zostać wysłany za złapanie Lionela Messiego w twarz z jego ramienia w wygranym 1: 0 meczu z Realem w Barcelonie. "Messi miał złe uderzenie, ale było całkowicie mimowolne", powiedział Ramos. "Nie było między nami nic złego, a to się po prostu stało."

Barca wygrała również w Bernabeu w środę, a ich 3-0 sukces w domu Madrytu zarezerwowało miejsce w finale Copa del Rey na szósty rok z rzędu. W tym sezonie nie spotkają się z Realem, dopóki nie zostaną pokonani w Lidze Mistrzów UEFA. Madryt ma teraz 12 punktów przewagi nad Barcą i tytuł ucieka przed nimi jeszcze raz. Gracze w Koszulka Barcelona ciężko trenują o tytuł. Cztery lata później, Barca licytuje o kolejną górę, a Messi udowadnia, że ​​jest jeszcze bardziej wpływowy, niż był w 2015 lub 2009 roku.

10:38 - 5/3/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire

Angel Di Maria jest "darem" dla Paris Saint-Germain

Obrońcy tytułu Paris Saint-Germain są w półfinałach Coupe de France po wygranym 3: 0 meczu z Dijon w Parc des Princes we wtorek. Występy Angel Di Maria pod nieobecność Neymara i Edinsona Cavani są "prezentem" dla szefa Paris Saint-Germain Thomasa Tuchela. Fani w Koszulka PSG są zaskoczeni jego występem. Paris Saint-Germain kontynuował licytację o piąty prosty tytuł Pucharu Francji, gdy Angel Di Maria strzelił dwa gole w wygranym 3: 0 ćwierćfinale z Dijon w Parc des Princes we wtorek. PSG zapewnił sobie wczesną dominację i po kilku minutach przerwy, po ośmiu minutach, przerwali impas, a Di Maria wyprodukował odważny lob po Runar Runarsson z perfekcyjnej piłki Juliana Draxlera.

Klamra bierze Di Maria do 13 na sezon, aby dodać do swoich 12 asyst. Ubrana w Koszulki Piłkarskie, Di Maria wykonała dobrą robotę w tym sezonie. PSG pokonało 3-0 na 77 minut przez Thomasa Meuniera, aby zapełnić komfortową noc w Parc des Princes. Styl ten był również zauważalny, zwłaszcza, że ​​wielu kluczowych graczy nagradzanych jest odpoczynkiem po wyczerpującym starcie do 2019 roku. Tuchel czuje, że byłym człowiekiem z Realu Madryt, długoletnim rodowodem Di Marii przy dużych okazjach, był kluczowy dla jego drużyny podczas trudnej gry. Kropka. Pokonanie PSG w tych rozgrywkach musi wydawać się niemożliwe dla drużyn opozycyjnych, ich niepokonany bieg wynosi teraz 28 meczów, sięgając aż do stycznia 2014.

04:52 - 28/2/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire

Remis 0: 0 jest ujemny dla Liverpoolu

Chociaż może być trudno znaleźć pozytywy z remisu 0-0, nie wszystkie są takie same. Andy Robertson mówi, że Liverpool już zapomniał o swoich ostatnich meczach Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, przygotowując się do noszenia Koszulka liverpool i wygrania swojego pierwszego tytułu Premier League przez 29 lat. To była porażka Liverpoolu, która dała Solskjaerowi szansę, kiedy Jose Mourinho został zwolniony po przegranej 3-1 przegranej na Anfield w grudniu. Mohamed Salah, Sadio Mane i Roberto Firmino zdołali w tym sezonie zdobyć tylko 44 gole, a Durham nie sądzi, że to wystarczy, aby zdobyć ich klub, który był bardzo oczekiwanym trofeum.

"Noszenie Koszulki Piłkarskie, musimy przynieść naszą grę" A "i jeśli możemy to zrobić, to mam nadzieję, że wystarczy, aby wygrać", powiedział dziennikarzom z Scotland International Robertson, gra była pokazem przeciwstawnych definicji atletyzmu, i Podczas gdy budowa Liverpoolu wydawała się dominować w szybkim tempie, Beefy Bayern Boys połączyli swoją fizyczność z inteligencją, aby idealnie przeciwdziałać przeciwnikom, ale to był ten mecz, który przekonał Durham Liverpool, że nie ma tego, czego potrzeba, by zdobyć trochę srebra pora roku.

09:02 - 21/2/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire

Juve jest zachwycone, że ma Ronaldo

Nadszedł czas, by Ronaldo przedłużył swój historyczny wyścig w Lidze Mistrzów i raz na zawsze zabrał Juventus na wyższy poziom na kontynencie. Juve jest zachwycony, że ma go 34-latka, który nie przejdzie spowolnienia, po tym jak ponownie przekroczył próg 20-bramkowy i szybko uzyskał pozycję jako talizman w nowym otoczeniu. Fani w Koszulka Juventus wierzą, że mogą wygrać finałowy tytuł z jego dołączeniem.

Ronaldo daje swojemu zespołowi przewagę w Lidze Mistrzów, ale ostrzegł, że nie są zobowiązani do wygrania tego po prostu dlatego, że Portugalia gra dla nich świetnie. Jego forma nie wykazywała żadnych oznak odejścia od czasu przeniesienia się do Serie A. Ubrana w czarno-białą Koszulki Piłkarskie, strzelał nieprzerwanie. Chociaż rozkoszował się możliwym spotkaniem z Marcelo w przyszłym roku, Ronaldo zawarł już krąg swoich znajomych z Paulo Dybala i Joao Cancelo.

Atletico przekształciło dużą dwójkę Hiszpanii w dużą trójkę, a Juventus przemienił Serie A w procesję. Atletico gospodarze Juve w pierwszej rundzie Ligi Mistrzów w rundzie 16 i są przygotowani, by zmierzyć się ze znajomym wrogiem w Portugalii. Allegri przygotowuje się do stawienia czoła Atletico Madryt w Wanda Metropolitano w pierwszym meczu zeszłorocznego starcia z 16 meczami.

05:38 - 20/2/2019 - commentaires {0} - poster un commentaire