BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Fotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

FC Bayern München vyrazil 0-3 do Mönchengladbachu

V 7. kole sezóny Bundesligy 2019-19, FC Bayern München byl doma proti Mönchengladbachu. Pro obhájce mistrů v loňské sezóně, v poslední sezóně, ligy utrpěly dvě hry, tři hry ve všech soutěžích, že žebříček klesl na čtvrté. To je také problém pro mnoho Levně Fotbalové Dresy.

Bundesliga je v této sezoně pátou a bodový rozdíl FC Bayernu München je pouze 2 body. Pokud hra může zvednout soupeře na silnici, nahradí čtvrtou pozici. Po zahájení zápasu hrál FC Bayern München mírně doma. Nicméně, v 10. minuta, Menxing protiútok se zlomil, 0-1! FC Bayern München stojí za domem. V patnácté minutě, FC Bayern München ztratil gól, skončil první poločas, FC Bayern München zaostal za 2 brankami doma. Na začátku druhého poločasu zahájil FC Bayern München vlnu ofenzívy, která ještě nebyla příliš zlepšena. V 87. minutě otevřel Men Xing pravý roh a vstřelil další bod pro tým. FC Bayern München 0-3 ztratil ke dveřím. Zde jsme připravili Dres FC Bayern Mnichov.

Rozhodčí pak odpálil píšťalku na konci hry, FC Bayern München ztratil 3 góly doma. Opět byla Allianz Arena rozrušená.

[ 04:28 ] [ 9/10/2018 ] [ poster un commentaire ]