BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Liverpool nemá strach hrát proti Manchesteru

Liverpool nosí číslo 11 Levně Fotbalové Dresy vpřed Mohamed Salah Ghaly, který hraje Velkou Four štěstí.S 4 góly v této hře, Mohamed Salah Ghaly nejen vede vedoucího Premier League, ale je také vedoucím gólmanem v top 5 evropských ligách.

Manchester City vedl Liverpool v pořadí v Premier League s 18 body, ale v tomto ligovém utkání Jürgen Norbert Klopp vedl své hráče k porážce Guardiola týmu. Salah Ghaly, oblečený v dresu č. 11, také řekl: "Všichni to říkali, ale myslím, že Manchester City není nad jinými týmy anglické Premier League. Zrazili jsme je. Liga mistrů hra rozhodně závisí na tom. Výsledky remízy, ale nebudeme se bát žádní soupeři, bez ohledu na to, kdo jsou. V současné době jsme v lize šampionátu ve finále a máme stejné příležitosti jako ostatní sedm týmů, abychom získali šampionátní trofej. "

Nosič č. 11 Dres Liverpool Salah Ghaly řekl, že v Lize mistrů je stále mnoho silných týmů, ale musíte si vzpomenout, že Liverpool je také skvělý klub, v tomto druhu vyřazení se může stát něco.

 


[ 06:30 ] [ 20/3/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Bayern prohrál v Leipzigu pryč, aby ochutnal první porážku v letošním roce

Toto kolo soustředění války, vůdce a obhájce šampiona Bayern Mnichov v Red Bull Arena. V důsledku toho Bundesliga "Giants" ztratil RB Leipzig 1: 2 a ztratil svého soupeře poprvé v historii. Toto je jejich první porážka letos.

V 12. minutě zápasu Bayern dosáhl předčasného vedení 1: 0.

Po ztrátě míče si Leipzig posílil přestupek. V 37. minutě pokračoval Leipzig na pravé straně přední části. Naby Leye Keďta, v čele s Levně Fotbalové Dresy č. 8, se dostal do branky z Sven Ulrichsových noh a Leipzig svázal skóre 1: 1.

V 56. minutě hry, před Gulazovými nohama v dresu, Kanpur zablokoval míč a Nay Leye Keďta nosící č. 8 dresu zablokoval míč. Timo Werner, který nosil Dres FC Bayern Mnichov, vzal míč a zlomil míč do pokutového území a posunul branku. Na levém rohu vybojoval Leipzig skóre 2-1.

Od té doby, i když Bayern také zesílil svou ofenzívu, ale bohužel nezměnil body, nakonec nenáviděl Lipsko. Tentokrát Bundesliga Banpa porazila poprvé tento rok. Neporazitelný rekord 18 po sobě jdoucích zápasů v každé akci byl ukončen.


[ 08:53 ] [ 19/3/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]