BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

To se necítí jako rok Chelsea

Nositelé fanoušků Fotbalové Dresy jsou více znepokojeni Chelsea, ale to se necítí jako rok Chelsea. Úterní převratná 3-1 procházka kolem Huddersfield Town přinesla hostující Blues i s druhým místem Manchester United - na místech, ačkoli Red Devils si udržují brankový rozdíl. Zůstala 11 bodů za imperiálním Manchester City, který ještě neztratí a nepodařilo se vyhrát jen jednu hru. Nositelé fanoušků Dres Chelsea stále podporují Chelsea a doufají, že dokážou vytrvat. Chelsea naopak již čtyřikrát ztratila a dvakrát se svázala. Ligy s Arsenálem a Liverpoolem byly jistě srozumitelné, jako ztráta města. Ale porážky do West Ham United a Crystal Palace byly nepochopitelné, neboť to jsou některé z nejhorších týmů v lize. Obhájcové šampiónů, jinými slovy, ztratili dvakrát favoritu.

[ 09:02 ] [ 15/12/2017 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Manchester City přeruší další rekord

Neukazuje se, kdy se město potká nebo dokonce zpomalí. Není známo, kdy se jeho nadvláda zhorší. Manchester United udržel tempo na druhém místě, ale zůstává 11 bodů zpět. Nositelé fanoušků Fotbalové Dresy jsou nad touto situací nadšeni, že město je téměř neporazitelné. Vedoucí týmy v Premier League, kteří ještě od druhého víkendu sezóny neztratili body, odcestovali do Swansea a byli nadřazeni všemi možnými způsoby. Kapitalizovali na někoho špičatých labutí, kteří se bránili, a zvítězili na výhru 4: 0. David Silva, který má na Dres Manchester City se pyskoval. Kevin De Bruyne a Sergio Aguero získali jeden gól. Bylo to jejich 15. ligové vítězství v řadě, anglický vrcholový rekord, jednosezónní nebo jinak. City si v neděli v Manchesteru Derby nastavil jednu sezónu. S vítězem ve středu vyhrál Arsenal, který se v roce 2002 pohyboval mimo sezónu.

[ 07:47 ] [ 14/12/2017 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]