BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Liga mistrů ligy Liverpool vyhrává Bayern München

V prvním kole Ligy mistrů 1/8 finále se soustředilo na bitvu. Liverpool hrál doma proti Bayern München. Mane zmeškal příležitost, Liverpool domácí 0-0 remíza Bayern München. Mnoho fanoušků v Fotbalové Dresy Liverpool je pro scénu líto.

Na začátku hry se domácí tým Liverpool ujal vedení v kopnutí míče. V první polovině hry měla hříva spoustu šancí střílet, ale míč se nezdařil a nervózní. Na konci první poloviny hry neměli obě strany žádné úspěchy a skóre bylo dočasně 0-0. Na začátku druhého poločasu, hostující tým Bayern München odstartoval míč, Liverpool re-vytvořil ofenzivu před zápasem, fanoušci jsou fandění pro fanoušky v červených Dres FC Bayern Mnichov. Nicméně je stále nemožné prolomit druhou obrannou linii. Obě strany ještě nezískaly žádné body. S konečným píšťalením rozhodčího končí hra!

S konečným píšťalením rozhodčího končí hra! Nakonec, Liverpool 0-0 nudný Bayern München.


[ 04:31 ] [ 23/2/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Arsenal trhl s novým sezónním dresem

Na začátku nové sezóny se každý tým připravuje na klubový dres. Na internetu byla v příští sezóně vydána fotografie Arsenalu. Ačkoli se týmový dresový sponzor změnil z Hummeru na Adidas, tradiční červená a bílá barva na dresu týmu se nezměnila. Věřím, že mnoho fanoušků bude tento Fotbalové Dresy více milovat.

Arsenal domácí dres, který je rozesílán na internetu je stále červené a bílé. Na rameni je Adi jedinečný design černého a bílého proužku. Odtud je to stejně jako pozice ramen domácího dresu německého týmu na Světovém poháru 2010 v Jižní Africe. Dresový Dres Arsenal je žluto-černá barva, která vychází z 80letého klasického designu týmu a vzdává hold Arsenalu v roce 1989 zvratu velkých úspěchů Liverpoolu v získání ligového titulu.

Přestože Adidas dosud nefinalizoval konkrétní částku sponzoringu Arsenalu, fanoušci si nejsou vědomi specifické ceny tohoto dresu, ale to stále nemění podporu fanoušků.


[ 07:09 ] [ 21/2/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]