BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Manchester United se přibližuje k sestupové zóně

Premier League již dosáhla 8. kola, zatímco obří Premier League Manchester United klesá a klesá. Manchester United byl v Newcastle United. Newcastle United 1-0Manchester United. Fanoušci Fotbalové Dresy jsou s tím velmi nespokojeni. Zdá se, že Premier League v této sezoně explodovala stále více nepopulárních událostí. Manchester United je jen o 2 body vyšší než zóna sestupu a je těžké vyhrát další kolo a hrát Liverpool.

Nedávná hra Manchester City je velmi špatná a nyní trpí vážnými zraněními. V nepřítomnosti mnoha hlavních sil Manchester United nakonec prohrál s Newcastle United 1-0. Manchester United v této sezoně skóroval pouze 9 bodů v 8 kolech a hodnocení nyní kleslo na 12. místo, což je jen o 2 body více než v sestupné zóně. Potřebují, abyste šli před Dres Manchester United, abyste je podpořili. To nepochybně způsobí, že se fanoušci nešťastní, nevím, zda Manchester United může situaci zvrátit.

Po špatném výkonu je budoucnost Manchester United znepokojující a přejeme jim hladší.


[ 07:36 ] [ 8/10/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Inter 2-0 porazil AC Milán

Serie A již dosáhla čtvrtého kola, Inter vyzval AC Milán, Inter nakonec porazil AC Milán 2-0, předvedl čtyři po sobě jdoucí vítězství v lize Serie A. Inter vede první místo v Serie A. Zde jsme připravili Fotbalové Dresy.

AC Milan hrál proti Interu a Interova silná síla na silnici přímo vyvolala na AC Milán velký tlak. V první polovině hry byly obě strany vyrovnány a neporušily cíl obou stran. První poločas 0-0. Ve druhé polovině, v 49. minutě hry, Inter vstřelil bod, který prolomil patovou situaci. Za 78 minut si Inter rozšiřuje náskok, Inter 2-0 AC Milan. Fanoušci Dres Inter Milán již viděli úsvit vítězství. Obě strany skóre po zbytek času nezískaly. Hra vstoupila do fáze zastavení. Konečné skóre je však stále uzamčeno v 2-0.

Nová liga již zahájila čtvrté kolo a Inter již udělal dobrý start. Přejeme také, aby Inter v příští hře přinesl fanouškům více vzrušujících akcí a popřát jim hodně štěstí.


[ 05:29 ] [ 24/9/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]