BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Benzema v této sezoně skóroval pouze Messi

Real Madrid zvítězil v 33. kole La Ligy, mezi nimiž se Benzema stala klíčovým hráčem ve hře. Benzema skóroval 30 gólů v sezóně! La Liga střelec Super Suárez pouze Messi. Tento záznam také dělá fanoušky hluboce jako on. Všichni jsou ochotni nosit Fotbalové Dresy, aby ho následovali.

Po Ronaldo, hlavní postava Real Madrid, odešel. Bale, který měl být nejlepším střelcem Real Madrid, se nepodařilo stát se nejlepším střelcem v myslích fanoušků. Naopak efektivita bodování Benzema se výrazně zlepšila. Benzema skóroval 30 gólů pro Real Madrid na různých akcích této sezóny, což odráží význam Benzema pro tým. Benzema je již na svém vrcholu, což je pro něj nejlepší čas, aby si oblékl Dres Real Madrid.

V této sezoně zbývá v La Lize pouze pět finálových kol a Benzema v jedné sezóně dosáhla maximálně 32 gólů. Pak, pokud je tato výhoda zachována, Benzema má možnost prolomit maximální počet gólů v jedné sezóně v Real Madrid. Přeji mu hodně štěstí.


[ 05:01 ] [ 23/4/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Liverpool dres nové sezóny dres expozice

Nově vystavený Liverpoolský dres nových médií byl odhalen a zdá se, že přiláká pozornost fanoušků. Před časem se říkalo, že sponzorem je Liverpool. Nečekal jsem, že budu příští sezónu mimo Levně Fotbalové Dresy. To je něco, na co fanoušci nepomysleli.

Podle souvisejících zpráv. Vystaveny špionážní fotografie sezóny 2019-20 v Liverpoolu. Tenisky ukazují, že nový domácí dres Liverpoolu je barevným schématem červené a zlaté barvy, ale s přidáním bílých svislých pruhů. Logo New Balance na Dres Liverpool, emblém Liverpool City je také logem týmu Liver bird a sponzoři na manžetách jsou ve zlatě, zatímco sponzor na hrudi Standard Chartered Bank je bílý. Bílý pruhovaný design na dresu a výstřihu.

Zdá se, že sponzor Liverpoolské košile nebyl v příští sezóně nahrazen a nový dres New Balance je stále velmi dobrý. Fanoušci nás mohou sledovat.


[ 05:26 ] [ 18/4/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]