BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Liverpool Mall zahajuje vintage dres

Vánoce se blíží brzy a mnozí fanoušci hledají vánoční dárky pro sebe. Liverpool oznámil na oficiálních stránkách klubu, že v oficiálním nákupním středisku zahájili čtyři dresy. Myslím, že tisíce fanoušků budou blázen, aby si koupili tento Fotbalové Dresy do cysty. Teplý kabát pro váš Vánoční den.

Carlsberg a Liverpool spolupracují již více než 20 let a košile červené armády s logem Carlsberg zaujímá důležitou pozici v srdcích fanoušků Liverpoolu. Tentokrát Liverpool zahájil 4 ročníky dresů, aby splnil nostalgii fanoušků. Čtyři Dres Liverpool jsou 95-96, 01-03 domácí dresy a 88-89 a 96-97 pryč dresy.

Jako věrný fanoušek Liverpoolu, pokud fanoušci chtějí vlastnit tento dres, přejděte prosím na naši webovou stránku pro konzultaci, uvítáme na objednávku.


[ 08:35 ] [ 11/12/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Juventus neporazil rekord v 15 kolech

V 15. kole Serie A v sezóně 2018-19, Juventus udělal v Allianz Aréně vítězství 1-0 nad Interem. V 15 kolech Serie A, neporažený rekord. V pořadí, Juventus obsadil vrchol Serie A s 11 body v případě jedné hry. Tisíce rodičů dávají přednost dětem nosit Fotbalové Dresy, aby se zapojili do sportu.

Tato liga se dá říci, že je velmi obtížné hrát, obě strany nedělaly průlom v první polovině, v blízkosti druhé poloviny hry Cancelo vlevo kříž, na sobě Dres Juventus FC Mandzukic záhlaví pro zlomení dveří úspěšně, 1 0! Jediné kolo tohoto kola. Také přidala poznámku k neporaženému záznamu Juventusu. Po Juventusu Serie A neporazil 15 zápasů a porazil Inter, Juventus pokračoval v neporušeném rekordu v Serii A v této sezóně. V 15 zápasech získal 14 vítězství a 1 remízu a v pěti hlavních ligách svázal 15 bodů.

Zde gratulujeme Juventusu na cestě do ligy. Doufám také, že další krok bude ještě lepší.


[ 06:57 ] [ 8/12/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]