BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Manchester City podepsal Mahrez

Manchester City oficiálně oznámil podpis společnosti Mahrez z Leicester City. Mahrezův převodní poplatek činí 60 milionů liber a obě strany podepsaly smlouvu pět let. 60 milionů liber také překonal předcházející poplatek za podpisový šampión Manchester City Laporte a stal se nejvyšší hodnotou historie Manchester City. Fanoušci budou i nadále nosit Levně Fotbalové Dresy, aby ho podporovali.

Mahrez byl velice nadšený, že se připojil k Manchesteru City poté, co byl svědkem skvělého výkonu Manchester City v minulé sezóně v Premier League. Řekl Mahrez; "Manchester City je velmi luxusní klub, mají spoustu velkých hráčů. Úžasný výkon v minulej sezóně značně zvýšil důvěru týmu, když přišel do Manchester City a pokračoval v nosení Dres Manchester City č. 26 pro  Fight, věřím, že to bude skvělá nová sezóna. "

Mahrez řekl, že chce vyhrát šampionát. Ví, že Manchester City je nejlepší klub na světě a tým má všechno, o čem sní. Takže se připojujete k Manchesteru City znamená, že budete v příští sezóně jistější.


[ 05:46 ] [ 19/7/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

De Jong je fanoušek Barcelony a Messi

Frenkie de Jong zaznamenal na fotbal, takže fanoušci z Barcelony jsou velice rádi, že představí holandskou hvězdu. A co je ještě důležitější, je fanouškem Barcelony a fanouškem Messi. Snila jsem o tom, že na barcelonském jevišti nosím Levně Fotbalové Dresy a hrám se svým idolem.

Frenkie de Jong je fanouškem Messi v holandské lize a Frenkie de Jong bezpodmínečně podporuje a miluje Barcelonu, zejména uctívání Messi. Frenkie de Jong řekl: "Barcelona je nádherný fotbal a Messi dovolil, abych si to dopřál. Během naší dovolené ve Španělsku, můj dědeček mi koupil Messi č. 30 Dres FC Barcelona, který byl jeho předchozí číslo. Můj dědeček mě znala. to je pro mě vždycky nosím, dokud se mi to nepodaří nosit. "Jako starší fanoušek, Frenkie de Jong nikdy nebude chybět příležitost dostat se k Messi.

V Barceloně je nová pomoc Frenkie de Jong, myslím, že nejen to, co očekávají mnozí fanoušci, ale také to, co doufá Frenkie de Jong. Je to zvědavost, jestli Barcelona může představit toto mladé dospívající.


[ 08:27 ] [ 18/7/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]