BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Real Madrid oficiálně oznámil, že se Hazard připojí

Hazard je v kontaktu s Realem Madrid na několik sezón. Poslední zpráva, převod Hazardu, byl dokončen. Hazard bude hrát v Fotbalové Dresy Real Madrid. 28letý belgický král oficiálně vstoupil do týmu Real Madrid z Chelsea a podepsal s týmem pět sezón.

Chelsea a Real Madrid už nějakou dobu hovoří o Hazardově převodu. Obě strany nejednaly cenu a nyní je převod konečně dokončen. Real Madrid řekl v oznámení, že dosáhl dohody s týmem Premier League Chelsea o převodu Hazardu. Hazard bude hrát v Dres Real Madrid. Chelsea oficiálně potvrdila převod a poslali Hazardovi požehnání: "Hazard opustil Chelsea jako jednu z nejlepších historie týmu."

Hazard je dobrá zpráva pro fanoušky Real Madrid. Jako dobrý hráč bude Hazard silným doplňkem pozice Ronaldo. Těšíme se na jeho výkon.


[ 04:07 ] [ 11/6/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Dojemný příběh mezi oběma stranami fanoušků

Bitva Ligy mistrů přilákala tisíce fanoušků, kteří se na ně dívali, obě strany nosily vlastní Fotbalové Dresy, aby jim pomohly, ale Liverpool fanoušci ztratili své peněženky den před zápasem, jsou tam dopisy od jeho pozdní manželky, stejně jako peníze, kreditní karty A řidičské průkazy.

Vyzvedněte si peněženku Tottenham Hotspur fanoušci jménem Alan Bisser, a informujte majitele o sociálních médiích, aby se domluvili, poté ho majitel zavolal a souhlasil s místem setkání obou stran, fanoušci Tottenham Hotspur viděli dva lidi, kteří na sobě měli Dres Liverpool. Po hře mi napsal text a řekl, že mě mrzí, že nás Liverpool porazil a řekl, že protože jsem vrátil peněženku, byl ochoten darovat 500 liber za charitu.

Tato zeď mu byla napsána jeho manželkou před jeho smrtí v lednu, což je pocta manželce, fanoušci Tottenham Hotspur hodně pomohli Liverpoolským fanouškům.


[ 06:16 ] [ 4/6/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]