BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Fotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Manchester City vyhrává na druhém místě

Poslední ligové zápasy v Premier League již skončily a Liverpool stále udržuje přední místo. Jako obhájce mistrovství Manchester City porazil Southampton FC 3: 1 pryč, ukončení poklesu. Fanoušci, kteří nosí Fotbalové Dresy, jsou pro ně šťastní. Manchester City se vrátí na druhé místo.

Pro několik po sobě jdoucích porážky není pro Manchester City snadné vyhrát na silnici. V úvodní 10 minut se dostali do vedení Silva, ale Southampton FC vyrovnal skóre Hřjbjerg v 37. minutě. V 45. minutě zablokoval Plaus ze Southampton FC stříbro do svého cíle. V první polovině doby zastavení se agresivní hlavička Agüera v Dres Manchester City a Manchester City vyhrál o 3: 1.

Manchester City, který spadl z vrcholu seznamu do třetího, se vrátil na druhé místo s tímto vítězstvím. Manchester City získal své vlastní a zůstal u Liverpoolu doma. Setkal se na stadionu Etihad pro první vrchol zápasu v roce 2019. Věřím, že bude mnoho fanoušků, kteří budou tuto událost věnovat velkou pozornost.

[ 04:24 ] [ 3/1/2019 ] [ poster un commentaire ]