BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové Dresy,Dětský Dresy Levně,Dres Messi,Dres MS 2018

Accueil - Profil - Archives - Amis

Lewandowskii potvrdil že se do Realu nebude připojit

Posté le 18/3/2018 ŕ 09:41 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

V posledních dnech mnoho lidí řekl, že Real Madrid představí Lewandowski. To zanechává hodně fanoušků Lewandowski připravených vyměnit za Lewandowski Fotbalové Dresy, ale to je jen pověst, že předseda Real Madrid potvrdil, že tým nekontaktoval Lewandowskii na čísle 9 dresu.

Dřívější zprávy z médií uvedly, že č. 9 dresu Lewandowskii dosáhl předběžné dohody s Real Madrid. Nicméně, podle zpráv, předseda Real Madrid udělal výměnu textových zpráv s předsedou FC Bayern tuto neděli o přenosu pověsti Lewandowski. Real Madrid se s Lewandowskiem nekontaktoval.

Před tím německý mediální sport1 jasně uvedl, že FC Bayern neplánuje prodávat č. 9 Dres FC Bayern Mnichov Lewandowski. Navíc útočník FC Bayern nemá ve své současné smlouvě žádnou penalizační doložku. To potvrdí, že Real Madrid bude mít nový cíl.


Messi je spíš jako Barçaův trenér na hřišti

Posté le 17/3/2018 ŕ 14:15 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

Ve čtvrtfinále Ligy mistrů se Barcelona dotklo Říma. To je považováno za nejsilnější souboj ve čtvrtfinále. Barcelona rozdrtí červený vlk A Serie. Stále však věříme, že ačkoli Barcelona nepodcečí nepřátele, když bojují v Římě, mohou nám vážně přinést skvělou hru, nosíme barcelonský Fotbalové Dresy pro podporu Barcelony. Přátelé, kteří mají rádi košile, mohou přijít do obchodu, aby je mohli vidět. V rozhovoru č. 10 dres Messi hovořil o svém stylu na hřišti. "Když jsem hrával fotbal, chtěl jsem prolomit míč, prolomit a vykopnout svou vlastní hru. Teď je to jiné. Snažím se být Týmovými hráči jsou méně sebeckí. Rád organizuji, procházím a propojuji míč pod nohama. Snažím se, abych řídil tým. Nebudu příliš zaměřen na to, abych se stal finisérem. " V posledním utkání proti Chelsea můžeme mít pocit, že dres z Barcelony č. 10 Dres FC Barcelona spíš jako trenér, který tento tým přivedl k vítězství. Jsme také ochotni věřit, že Messi může v budoucnu přinést další překvapení.
« Précédent :: Suivant »