BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové Dresy,Dětský Dresy Levně,Dres Messi,Dres MS 2018

Accueil - Profil - Archives - Amis

Můžeme blahopřejeme Barceloně předčasně

Posté le 19/3/2018 ŕ 12:48 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

V La Ligě má Barcelona již předčasně zablokované mistrovství. Barcelona hraje v atletickém klubu. Barcelona 2-0 porazil Athletic Club. Pokračujte ve zpevnění prvního místa v šampionátu La Liga. V předstihu můžeme připravit barcelonský Fotbalové Dresy na oslavu Barcelony.

Barcelona hrálo dominantní roli v průběhu hry, a Athletic Club od hry se nevzdával, neustále protiútok k ohrožení Barcelony. Ale síla Barcelony spočívá v ovládání hry. V 7. minutě přestřelil Francisco Alcácer García pokutový kop v pokutovém území a Barcelona vedl 1: 0 doma. Ve 29. minutě zaznamenal Ousmane Dembélé číslo 7 Dres FC Barcelona dětský Messi a Barcelona vedl 2: 0. Kvůli porážce klubu Atlético de Madrid S.A.D v tomto kole hry, Real Madrid vyhrál míč, ale byl příliš daleko od Barcelony. Proto se v Barceloně drží nejvyšší místo se 75 body a vyhrál šampionát.

Všechny stávající ligové zápasy mají devět her a vedení je 11 bodů, takže je skutečností, že Barcelona vyhrává šampionát.


Lewandowskii potvrdil že se do Realu nebude připojit

Posté le 18/3/2018 ŕ 09:41 - 0 Commentaires - poster un commentaire - Lien

V posledních dnech mnoho lidí řekl, že Real Madrid představí Lewandowski. To zanechává hodně fanoušků Lewandowski připravených vyměnit za Lewandowski Fotbalové Dresy, ale to je jen pověst, že předseda Real Madrid potvrdil, že tým nekontaktoval Lewandowskii na čísle 9 dresu.

Dřívější zprávy z médií uvedly, že č. 9 dresu Lewandowskii dosáhl předběžné dohody s Real Madrid. Nicméně, podle zpráv, předseda Real Madrid udělal výměnu textových zpráv s předsedou FC Bayern tuto neděli o přenosu pověsti Lewandowski. Real Madrid se s Lewandowskiem nekontaktoval.

Před tím německý mediální sport1 jasně uvedl, že FC Bayern neplánuje prodávat č. 9 Dres FC Bayern Mnichov Lewandowski. Navíc útočník FC Bayern nemá ve své současné smlouvě žádnou penalizační doložku. To potvrdí, že Real Madrid bude mít nový cíl.


« Précédent :: Suivant »