BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

lijepi nogometni dres | Blog

27/5/2024 - Jedini Xhakin pogodak pomaže Leverkusenu da osvoji naslov
Posté sur BLOG

Ove sezone, Leverkusen je rano zaključao prvenstvo Bundeslige, ove sezone su imali priliku osvojiti "Triple Crown", ali su nažalost izgubili od Atlante u finalu Europske lige i izgubili prvenstvo Europske lige. Ova utakmica posljednja je za Leverkusen u sezoni Kako bi se iskupili za izostanak iz Europske lige, navijači u Bayer 04 Leverkusen dres nadaju se da će Leverkusen osvojiti Kup Njemačke i osvojiti "duplu krunu". Protivnik u finalu bio je Kaiserslautern iz Bundeslige 2. Kaiserslautern je dvaput osvojio Kup Njemačke i osvojio više trofeja od Leverkusena.

U 16. minuti utakmice Xhaka u nogometni dresovi je udarcem iz daljine ispred šesnaesterca pogodio "svjetski val" s 30 metara za vodstvo Leverkusena od 1:0. Prije poluvremena dogodila se nesreća na terenu, zbog gaženja protivnika dobio je drugi žuti karton i isključen. Leverkusen je morao igrati s desetoricom. Na kraju je Leverkusen svladao Kaiserslautern 1-0 i osvojio drugi naslov njemačkog kupa u momčadskoj povijesti! Leverkusen je osvojio samo 4 prvenstvena trofeja otkad je momčad osnovana 1904. godine, ali pod vodstvom Alonsa, ove sezone su osvojili 2 naslova prvaka!

blog.dnevnik.hr/lijepdres

zgodnasdres.over-blog.com

Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent

25/5/2024 - Može li Manchester City obraniti naslov?

Finale engleskog FA kupa igra se na stadionu Wembley, a navijači u Manchester City dres puni su očekivanja od ove utakmice! Hoće li Manchester City opet braniti FA kup? Ili je Manchester United uspješno izveo protunapad i osvojio Europsku ligu?

Ovosezonska Premier liga završila je prošlog vikenda, Manchester City je osvojio prvenstvo Premier lige kako je i priželjkivao, postigavši rekord od 4 uzastopna prvenstva. Iako, nažalost, nije uspjela obraniti Ligu prvaka, od Guardioline se momčadi ipak očekuje dupla kruna i savršen završetak sezone. S druge strane, Manchester United je pod vodstvom nizozemskog trenera Ten Haga imao neugodnu sezonu. Na kraju su zauzeli 8. mjesto u Premier ligi i imali najlošiji učinak u momčadskoj povijesti, a nisu se uspjeli niti plasirati u europsko natjecanje. Prema izvješćima, čak i ako Manchester United osvoji prvenstvo, Ten Hag će ipak dobiti otkaz. No, Manchester United još uvijek ima posljednju priliku za ulazak u europski rat. Ako u ovoj borbi poraze Manchester City, depresija cijele sezone bit će izbrisana, a i navijači u nogometni dresovi će osjetiti olakšanje.