BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerBarcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
17/1/2020 - Tottenham Hotspur, který vyhrál druhé místo v Lize mistrů, ztratil výkon hráče

Tottenham Hotspur porazil Middlesbrough 2-1 ve třetím kole FA Cupu v letech 2019-20. Hráči Tottenham Hotspur, kteří dlouho nevyhráli, všichni vzrušeně líbají své fotbalové dresy a blahopřejou jim k jejich vzácnému vítězství. Vítězství této hry je také prvním cílem Tottenham Hotspur ve FA Cupu. V posledních pěti hrách tým buď prohrál, nebo kreslil.

Nový trenér Tottenham Hotspur nedal týmu více vítězství, ale musí čelit záměně hráčů opouštějících tým. Christian Eriksen je důležitý záložník Tottenham Hotspur. V minulé sezoně hrál 10 gólů a 17 asistencí a se svými spoluhráči také dosáhl finále Ligy mistrů. ale bez ohledu na to, co řekl přesvědčovací trenér Jos Mourinho, Christian Eriksen se rozhodl sundat Tottenham Hotspur dres a neobnovit tým. Tottenham Hotspur, který ztratil jádro středního pole, bude čelit větším obtížím. Věříme však, že týmu nikdy nebudou chybět talenty. Pokud existují hráči, kteří odejdou, budou noví hráči.

Říká se, že Christian Eriksen se připojí k Inter Milánu za 18 milionů eur. Inter Milan zahájil různé nábory v zimě. Prohráli svou kvalifikaci pro Ligu mistrů, a proto musí provést větší úpravy, aby vyhráli Scudetto. Průběh Inter Milána v této sezóně je zřejmý pro všechny, takže rok 2020 bude důležitou fází inter Milánské reformy a prvním klubem pro ty hráče, kteří si uvědomí svůj ideál pro fotbal.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


15/1/2020 - Těšíme se na vzrušující zápas mezi Neymarem a Lionelem Messim

V roce 2020 se Neymar hodně změnil. Ve 20. kole Ligue 1 si Neymar sám skóroval tři góly. Na konci zápasu se Paris Saint Germain trefil 3: 3 jako Monako a Neymarův cíl nepřinesl vítězství týmu. Neymar na sobě Paris Saint-Germain dres je v této hře velmi hezký. Každý gól je tak ostrý a svěží, nemůže být překonán ani prohrávač ani driblování. Odhodlaný Neymar je opravdu jiný. Rychle se pohybující postava na dvoru je stejná jako v Barceloně.

Jaké změny přinese Neymarovi probuzení týmu? Vyhraje Paris Saint Germain poslední šampionát v Lize mistrů? V roce 2020 se stále těšíme na Neymarovu soutěž, protože lidé jako on mohou divákům vždy přinést překvapení, když jsou odhodláni. Lionel Messi vždy doufá, že se Neymar může vrátit do Barcelony, ale za současného stavu už nemohou být spoluhráči.

Vyřazení Ligy mistrů začne v dalším měsíci. Letošní Copa America nedokázala vidět Lionela Messiho a Neymarského souboje kvůli Neymarovu zranění. Neymar nyní miluje fotbalové dresy a je ochoten bojovat za tým. Věřím, že Neymar a Lionel Messi budou mít na pódiu Ligy mistrů skvělý zápas.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 41
      Précédent | Suivant