BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerBarcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
22/7/2019 - Eden Hazard stále nedokázal vyhrát Real Madrid

Real Madrid prohrál 3-1 na Bayern Mnichov v Lize mistrů Severní Ameriky. Na oslavu 50. výročí přistání Apolla na měsíci měl belgický hráč Eden Hazard fotbalové dresy s číslem 50. Bohužel, první bitva skončila neúspěchem a Eden Hazard nedokázal změnit současnou situaci Real Madrid. Bell se tentokrát neobjevil na hřišti a je pravděpodobné, že vztah s Realem Madrid je čím dál tím přísnější.

Real Madrid měl v tomto zápase příliš mnoho nedostatků a tiché porozumění mezi hráči nebylo dost harmonické. Eden Hazard nebyl tak silný, jak všichni očekávali. První hra byla pravděpodobně napjatá a všichni nehráli dobře. Po poločase Zinedine Zidane nahradil všech 11 startérů ostatními hráči a hrál tak špatně, že ani trenér na nich nechtěl ztrácet čas.

Real Madrid, bez CRISTIANO RONALDO, opravdu ustoupil. I když Eden Hazard nosí Real Madrid dres, nenahradí éru Real Madrid vytvořenou CRISTIANO RONALDO. Ale klub nebude skvělý jen pro jednu osobu. Real Madrid zatím ještě nečekal, až se objeví další. Fotbalový tým není nikdy člověk, který může zachránit týmové vítězství, takže důležitější je přidělit sílu a pozici hráčů týmu, aby každý hráč mohl hrát své vlastní výhody.

Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


19/7/2019 - Proč Leroy Sane nemůže být znovu použit Manchester City

Manchester City porazil West Ham United 4-1 včera. Leroy San na hřišti nebyl spokojený kvůli vítězství v zápase, fotbalové dresy byl na něm nasáklý. Byl v Manchesteru opravdu nešťastný, jak říkal zbytek světa? Pep Guardiola také na tiskové konferenci zdůraznil, že Leroy Sane by mohl kdykoliv odejít, kdyby se cítil nešťastný z Manchesteru City. Doufal, že když všichni hrají fotbal, uvolní se radostí a vášní, místo aby bojoval s vyčerpáním.

V roce 2016, Leroy San připojil Manchester City, na sobě 19 Manchester City dres. Unikátní účes připomíná Leroy Sane, který loni vyhrál nejlepší mladou cenu v Premier League. Ale nevím, proč ho nechce hrát od minulé sezóny Pep Guardiola. Možná je to proto, že Manchester City podepsal v loňském roce další smlouvu na Leroy Sane, ale bohužel ho nepodepsal. Rozhodl se, jaký druh smlouvy je. Je to proto, že není jasné, zda chce Leroy Sane hrát za Manchester City nebo ne, takže je přirozené, že ho nenecháte hrát?

V tomto fotbalovém světě hrají klíčovou roli kluby. Pokud chtějí, abyste byli na prvním místě na světě, musíte nejprve podepsat smlouvu. Je snadné vzdát se talentovaného hráče a nenechat se jít na dvůr. Mladší Lorry Sane neočekával, že bude čelit rozhodnutí tak brzy. Tým viděl jeho potenciál a doufal, že bude hrát za Manchester City po celou dobu.

Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 11
      Précédent | Suivant