BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerBarcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
12/11/2019 - Jak dlouho může Cristiano Ronaldo jít v Juventusu?

Inter není dostatečně silný na to, aby letos porazil Juventuse. Trochu zpátky do Interu, bude chvíli trvat, než růst. Konec konců, tým je tým 11 lidí. Juventus znovu porazil Inter 1-0. Toto je podruhé, co inter prohrálo s Juventem. Bylo prokázáno, že Juventus je také neustále silný. Tentokrát Juventus zvítězil díky Paulu Dybalovi, který opustil lavičku, který vstřelil vítězný gól pro tým.

Cristiano Ronaldo byl fanoušky Juventusu vřele přivítán, když si nasadil Juventus dres. Síla Cristiana Ronalda je ve světě zřejmá. Juventus má velké štěstí, že má Cristiano Ronaldo. Ale nedávno byl Cristiano Ronaldo vždy nahrazen trenérem a stalo se něco nepříjemného. V 55. minutě hry byl nahrazen Cristiano Ronaldo. Nerozuměl proč? Ale poslušnost uspořádání trenéra je zásadou, kterou hráči musí dodržovat. Cristiano Ronaldo, který byl nahrazen, se nevrátil na lavičku, ale vešel do šatny s fotbalové dresy. Při pohledu na záda všichni fanoušci vědí, že vytrvalost Cristiana Ronalda není trenérem pochopena.

Protože neúnavný odjezd Cristiana Ronalda je neúctivý k vedení Juventuse a jeho spoluhráčů, vnější svět se začal ptát, zda se Cristiano Ronaldo, který byl vždy disciplinovaný, změnil. Cristiano Ronaldo je vidět z zápasu, že je to velmi silný hráč, který nepřiznává porážku, takže jeho cílem je překonat jeho vlastní rekord. Juventus je tým vyhrávající tým, nikoli tým pro vývoj osobních údajů.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


9/11/2019 - Rodrygo vyhrává pro Real Madrid

Letošní dva nejlepší kluby v La Lize nedosáhly ideálních výsledků, protože hráči nemohou dobře spolupracovat a staří hráči ukazují problém stárnutí recese fyzické zdatnosti. Vynikající výkony hráče Real Madrid nového hráče rodrygo přiměly tým, aby situaci napravil. Posledním zápasem bylo vítězství 6-0 nad Galatasaray SK, díky kterému Real Madrid dres zvítězil na zdraví všech fanoušků.

Gareth Bale čelí trapnější situaci kvůli vynikajícímu výkonu mladší generace Real Madrid. Na konci hry si Gareth Bale sundal fotbalové dresy a vyšel přímo ze hřiště, nikdy se nevrátil do šatny, aby oslavil vítězství se svými spoluhráči. Gareth Bale cítí, že je čas, aby opustil Real Madrid, když uvidí, že jeho nástupci pokračovali. Protože Real Madrid byl v obtížné době, Gareth Bale nechtěl zlomit svou víru.

V této skvělé hře Karim Benzema opět vstřelil dva góly. Jeho spolupráce s rodrygem je také velmi tichá, jako když byl s Cristiano Ronaldo. Real Madrid ve vstřikování mladé moci obnovil tempo pro posun vpřed.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 33
      Précédent | Suivant