BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerBarcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
17/9/2020 - Neustálé hráče a strategie lze snadno ovládat režimem oponentů

Přestože Liverpool v této sezoně vyhrál šampionát Premier League, v posledních několika hrách již evidentně nemá výhodu. Ve finále Community Shield prohrál Liverpool s Arsenalem. Neustálé hraní hlavních hráčů Liverpoolu způsobilo, že jejich těla dosáhla stavu vyčerpání. Liverpool chce v nové sezóně udělat průlom, tým musí získat nové hráče, aby se přidali.

Před měsícem Liverpool pozval Kostase Tsimikase, aby se připojil, a on si bude hrát fotbalové dresy číslo 21. . V Premier League se Chelsea stala nejočekávanějším týmem nové sezóny. Hráči Chelsea prošli zásadními úpravami, jakým týmem se jejich kombinace stane.

Ačkoli v minulé sezóně byl vítězem Ligy mistrů Bayern Mnichov, Liverpool dres si stále kupuje mnoho fanoušků. Je to už více než rok, co Liverpool vyhrál Ligu mistrů, ale fanoušci se na hru tohoto týmu stále těší. Liverpool za poslední dva roky kupoval, ale neprodával hráče. Dědictví a duch týmu stojí za zachování.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


14/9/2020 - Trenéři z nové éry lépe chápou vnitřní potřeby hráčů

V sezóně Premier League 2020-21 prohrál Tottenham Hotspur s Evertonem 0: 1. V loňském roce změnily trenéry Chelsea, Arsenal a Tottenham Hotspur v Premier League. Chelsea a Arsenal dosáhly významného pokroku, ale Tottenham Hotspur se zhoršuje. Chelsea i Arsenal najímají trenéry, kteří dříve působili jako hráči týmu, zatímco Tottenham Hotspur najímá starého trenéra Josého Mourinha. Je koučinkové myšlení a strategie nové éry lepší? José Mourinho nedokázal změnit sestupný trend prodeje Tottenham Hotspur dres.

Ačkoli José Mourinho provedl řadu intenzivních tréninků pro hráče Tottenham Hotspur, byla škoda, že se hráči ve hře příliš nezlepšili. Vzpomínáte si na trenéra FC Bayern Mnichov Hans-Dietera Flicka? Také se změnil z asistenta trenéra na nyní slavného trenéra. Hans-Dieter Flick už dlouho miluje Bayern Mnichov dres a střeží růst tohoto týmu. Dobrá příležitost pro Hans-Dieter Flick změnit svou pozici, aby se stal trenérem, může být jeho plán na mnoho let konečně realizován. Tolik lidí vidí pouze tři po sobě jdoucí mistrovství FC Bayern Mnichov, ale nerozumí tomu, že jde o strategii, kterou Hans-Dieter Flick strávil mnoho let porozuměním týmu a hráčům, které je třeba dokončit.

Trenéři v nové éře jsou humánnější. Pouze pochopením silných stránek a mentality hráčů mohou lépe využít své silné stránky ve strategii rozložení. Z letošní hry FC Bayern Mnichov diváci viděli, že tým má silný smysl pro týmovou práci a všichni mají rádi trenéra Hans-Dietera Flicka. Byl to Hans-Dieter Flick, kdo věděl, jak ocenit výhody hráčů, které si podmanily každého z nich.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 72
      Précédent | Suivant