BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerBarcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
16/9/2019 - Internazionale je první v Serie A

Po třetím kole Serie A zvítězila Internazionale se třemi po sobě následujícími vítězstvími na prvním místě v Serie A. Juventus ztratil první místo poprvé díky remizi s Fiorentinou. Noví hráči Juventusu letos také nepracovali moc dobře. Kvůli rozpisu Ligy mistrů měl Juventus také řadu věcí, které hráče ochladily.

Zápas Juventus-Florencie byl také dalším zápasem mezi CRISTIANO RONALDO a Franckem Ribleiry. Obě strany chtěly vyhrát hru, ale skončilo to 0-0. V této divoké hře jsme viděli dva hráče na začátku 30. let, ale udělali to nejlepší. Fotbalisté této generace byli tituly železné armády, duch statečného a nepřesvědčivého fotbalu. Franck Ribleiry také běžel po CRISTIANO RONALDO a kopal fotbal z jeho nohou v tomto zápase. Skvělý výkon Franck Ribleiry získal radost všech fanoušků. Fialový fotbalové dresy je na Franck Ribleiry zvláště ušlechtilý.

Přestože Internazionale porazil Udinese 1-0, celkový výkon týmu stále není dost tichý. Hráči, kteří právě nosili Inter Milán dres, musí stále posilovat trénink mezi týmy. Serie A byla vždy Juventusovým světem. Může letošní Internazionale změnit historii? Hra se teprve začíná, všechno je stále neznámé, těšíme se na další hodnocení.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


12/9/2019 - Rozhodne se David de Gea opustit Manchester United?

Manchester United v posledních letech nehrál dobře. Utrácení peněz za hráče s vysokou cenou nestačí k záchraně týmu. Hráči, kteří utratili spoustu peněz, aby si je mohli koupit zpět, a nakonec si je ostatní pronajali, aby je mohli použít. Je to problém trenéra nebo týmu. Brankář David de Gea také v poslední době hodlá opustit tým a naplánovat si svou lepší budoucnost. Necítil význam své fotbalové dresy v týmu a nevěděl, že by mohl realizovat svůj původní sen v Manchesteru United.

David de Gea pracoval pro Manchester United osm let a Manchester United dres byl nejdelší, co měl na sobě. 28letý muž už nemůže ztrácet čas, takže musí pečlivě přemýšlet o podpisu smlouvy. Jako dobrý hráč se o čest zajímá více lidí. Protože čest představuje vše a je snem každého hráče. Může Manchester United znovu oživit minulost? To je otázka, kterou nyní všichni zpochybňují.

Juventus má zájem obrátit se na Davida de Gea v naději, že se může připojit k týmu. Ale David de Gea o tom stále přemýšlí. Koneckonců, má city k Manchesteru United. Brankáři, na rozdíl od jiných hráčů, věnují větší pozornost loajalitě a náklonnosti. Protože tato profese je jako dveře doma, vždy ostražitý, takže pro tým existuje hluboký pocit.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 22
      Précédent | Suivant