BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerBarcelona prohrál Kingův pohár | Blog

 
18/11/2019 - Antoine Griezmann skóroval o 168 dní později

Francouzský tým porazil Albánii 2-0 v 10. kole skupiny H v kvalifikaci Evropského poháru. Antoine Griezmann ve své dres Francie skóroval znovu o 168 dní později, svůj 30. gól pro národní tým. S vítězstvím ve hře francouzský tým nakonec skupinu nejprve zamkl.

Ačkoli výkon Antoine Griezmann v Barceloně v této sezóně není příliš dobrý, je stále hlavním hráčem útoku týmu v národním týmu. V těchto zápasech národního týmu přispěl Antoine Griezmann mnoha asistencemi a přihrávkami do týmu a je jedním z nezbytných hráčů francouzského týmu. Antoine Griezmann je ochoten vzdát se své osobní slávy za vítězství týmu. Stejně jako je nyní v Barceloně, je ochoten vzdát se své dobré přední pozice týmu a zvolit si pozici za týmem. Není to o tom, že za to Antoine Griezmann nebojuje, ale že ví více o týmové harmonii a sebeobětování.

Antoine Griezmann, která zbožňuje Lionela Messiho, by ráda nosila stejný fotbalové dresy jako Lionel Messi. Přestože věděl, že není snadné se připojit k Barceloně, byl ochoten se pokusit připojit k barcelonské rodině. Antoine Griezmann zatím nebyl s Lionel Messim dobrým spoluhráčem, ale vždy věří, že pokud bude upřímně dávat, vždy to bude mít zisky. Lionel Messi je pomalý a laskavý hráč, takže Antoine Griezmann potřebuje více času, než se s ním stane dobrým spoluhráčem.


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


15/11/2019 - Robert Lewandowski dává FC Bayern m ü nchen naději na vítězství

FC Bayern m ü nchen center Robert Lewandowski byl jmenován nejlepším hráčem v Bundesligě, uvedl úředník Bundesligy. Letos Robert Lewandowski vstřelil nejvíce gólů. Fyzická zdatnost 31 je stejná jako dříve. FC Bayern m ü nchen porazil v tomto kole Borussia Dortmund 4-0 ve Bundesligě. Robert Lewandowski se neodvážil uvolnit svou ostražitost tváří v tvář předchozímu týmu, Borussia Dortmund. V průběhu hry byl Robert Lewandowski hrdý na svůj Bayern Mnichov dres za vynikající výkon a poděkoval FC Bayern m ü nchen za jeho uznání.

Robert Lewandowski vedl evropskou zlatou botu s 16 góly poté, co v tomto kole dvakrát vstřelil, a dosáhl také bodování v 11 po sobě jdoucích kolech. Mezi fotbalovými hráči generace Roberta Lewandowského je jeho výkon stále lepší a lepší. FC Bayern m ü nchen je stále v procesu zlepšování v důsledku odchodu letců do důchodu. Ale s útočníkem, jako je Robert Lewandowski, FC Bayern m ü nchen jistě vyhraje titul Bundesliga.

Největším snem Roberta Lewandowského je vyhrát Ligu mistrů za fotbalové dresy, který je letos největším cílem FC Bayern m ü nchen. Rok 2013 byl nejznámějším rokem FC Bayern m ü nchen, který získal 5 trofejí, včetně European Super Cup a Ligy mistrů. Může o šest let později mít FC Bayern m ü nchen, který opustil Roberi, stále vynikající rekord?


Commentaires ( 0 ) :: Laisser un Commentaire! :: Lien Permanent


   
A Propos

Okamžitým cílem fotbalového utkání je nečekané překvapení, ale také vášeň.

Derniers Articles
Menu
Calendrier

Amis
    Liens


      Page 1 sur 34
      Précédent | Suivant