BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Barcelona prohrál Kingův pohár - Tottenham Hotspur, který vyhrál druhé místo v Lize mistrů, ztratil výkon hráče - BlogHotel.org

17/1/2020 - Tottenham Hotspur, který vyhrál druhé místo v Lize mistrů, ztratil výkon hráče

Tottenham Hotspur porazil Middlesbrough 2-1 ve třetím kole FA Cupu v letech 2019-20. Hráči Tottenham Hotspur, kteří dlouho nevyhráli, všichni vzrušeně líbají své fotbalové dresy a blahopřejou jim k jejich vzácnému vítězství. Vítězství této hry je také prvním cílem Tottenham Hotspur ve FA Cupu. V posledních pěti hrách tým buď prohrál, nebo kreslil.

Nový trenér Tottenham Hotspur nedal týmu více vítězství, ale musí čelit záměně hráčů opouštějících tým. Christian Eriksen je důležitý záložník Tottenham Hotspur. V minulé sezoně hrál 10 gólů a 17 asistencí a se svými spoluhráči také dosáhl finále Ligy mistrů. ale bez ohledu na to, co řekl přesvědčovací trenér Jos Mourinho, Christian Eriksen se rozhodl sundat Tottenham Hotspur dres a neobnovit tým. Tottenham Hotspur, který ztratil jádro středního pole, bude čelit větším obtížím. Věříme však, že týmu nikdy nebudou chybět talenty. Pokud existují hráči, kteří odejdou, budou noví hráči.

Říká se, že Christian Eriksen se připojí k Inter Milánu za 18 milionů eur. Inter Milan zahájil různé nábory v zimě. Prohráli svou kvalifikaci pro Ligu mistrů, a proto musí provést větší úpravy, aby vyhráli Scudetto. Průběh Inter Milána v této sezóně je zřejmý pro všechny, takže rok 2020 bude důležitou fází inter Milánské reformy a prvním klubem pro ty hráče, kteří si uvědomí svůj ideál pro fotbal.