BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Fotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Lamela pomohla Tottenhamu 2-0 v Newport County

Tottenham se ujal v pátém kole FA Cupu s vítězstvím 2-0 v Newport County ve středu ve Wembley. Na sobě Fotbalové Dresy fanoušci dozvěděli, že zpráva byla velmi šťastná.

Skupina Ligy 2 šokovala Spursa tím, že je držel 1-1 v počáteční čtvrtinové kravatě, ale nemohli jet další překvapení, jako vlastní gól od Dan Butlera a na sobě Dres Tottenham Hotspur Erik Lamela úder utěsnil pokrok domácí hry .

Mauricio Pochettino, ve své 200. hře na starosti, opustil skupiny Harry Kane a Dele Alli ze startovní sestavy, ale obránce Tobyho Alderweirelda poprvé zahájil od 1. listopadu.

První gól Lamely v 504 dnech dělal výsledek bezpečné před polovinou-time, dovolovat Spurs k plavbě přes druhé období a zajistit si pátý-kulatý střet s Rochdale League One.

[ 09:46 ] [ 9/2/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Monrel nemůže pomoci Arsenalu porazit město Swansea

Nosit si Fotbalové Dresy Sam Clucas skóroval dvakrát, zatímco Swansea City se přestěhoval z Premier League v sestupném pásmu s vítězstvím 3-1 proti Arsenalu na Liberty Stadium v úterý.

Pierre-Emerick Potenciální příjezd Aubameyangu ovládl nedávno rozhovor kolem Gunnerů, ale Arsene Wenger má nyní další aberaci na hřišti.

Arsenal dokonce ujímá díky nošení čtvrtý gól ligový Dres Arsenal Nacho Monreal je v sezoně, jen připustit, ekvalizér pouhou minutu později, když Clucas chladně převeden na příležitost one-on-one.

Šokující chyba od Petra Cecha, který si vyčistil vítězství přímo do branky Jordan Ayew, obdaroval Swansea šanci pokračovat hned po hodinách.

Po tomto kole Arsenalu na 12 vítězství, 6 remízy a 7 ztrát 42 bodů se umístilo na č. 6, za několik zápasů před Spursem 3 body před Leicester City 8 bodů.

[ 04:26 ] [ 31/1/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]