BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Borussia Dortmund sleduje Auriera

Sezóna 2019-2020 již začala a mnozí vynikající hráči dostanou velkou pozornost. Tentokrát Borussia Dortmund je znepokojen Spurs stráží Aurier. Fotbal vzrostl a přilákal tisíce rodičů k nákupu Levně Fotbalové Dresy pro své děti.

Aurier se v loňském roce stal členem týmu Tottenham Hotspur z PSG, ale v první sezóně v Tottenham Hotspur přinesl Trippier značný konkurenční tlak na Aurier. Výkon Trippiera ve Světovém poháru je také velmi dobrý a Aurierova situace v nové sezóně se nemění, takže i vnější svět ho spojil s převratnou pověstí. Podle mediálních zdrojů se Borussia Dortmund kromě předchozího pozornosti věnuje také Atletico Madrid Aurierovi. Nicméně, v prvním kole Premier League, Aurier na sobě Dres Tottenham Hotspur začal, on také pomohl týmu porazil Newcastle 2-1. To také naznačuje, že Aurier bude nadále zůstat v Tottenham Hotspur.

Převodové okno bylo uzavřeno a Borussia Dortmund už nemůže vyhraje Aurier.


[ 03:29 ] [ 15/8/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Barcelona oficiálně oznámil kapitána nové sezóny

Barcelona oficiálně oznámil kapitána nové sezóny. V nové sezóně bude Messi nahradit Iniestu jako první kapitán Barcelony. Před Iniestem byli Barcelona prvními kapitány Puyol a Xavi. Zápasník týmu Busquets se změnil z třetího kapitána na druhého kapitána. Barcelonský prestižní Piqué se stal třetím kapitánem Barcelony. Původní čtvrtý kapitán Mascherano se již přestěhoval do Superligy a Roberto vyplnil mezeru. Nový sezónní Levně Fotbalové Dresy byl prodán, můžete si ho objednat, pokud ho potřebujete.

Alba a Suárez, kteří fanoušci přivítali a oslavovali, byli neúspěšní. Pro 26letého Roberta, který se stal čtvrtým kapitánem, Barcelona oficiálně napsal: "Roberto převezme zodpovědnost Mascherana, který vstoupil do prvního týmu v roce 2013. Hráč byl považován za jednu z charakteristických znaků Barcelony. " Jako nová hlavní síla týmu věřím, že mnoho fanoušků také koupí Dres FC Barcelona, aby ho podpořili.

Barcelona oznámila kapitány nové sezóny, Messi, Busquets, Piqué a Roberto. Tyto čtyři budou také představovat základní postavy Barcelony, budou v boji nové sezóny v budoucnu, fanoušci nemohou čekat, až se budou dívat na svou hru.


[ 04:19 ] [ 13/8/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]