BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Dluhové operace AS Rose

Pro každý klub byly operace týmu vždy významné, ale některé kluby byly těžce zadlužené. Přestože příjmy společnosti AS Rose se blíží vytváření záznamů o klubu, jejich dluh vzrostl téměř na 220 milionů eur. Fanoušci s Levně Fotbalové Dresy jsou velmi znepokojeni.

Klub prohrál v loňském roce 42 milionů eur, ale z nedávných účtů klesl tento počet na 25 milionů eur. Důvodem je nárůst příjmů na 251 milionů eur, který nezahrnuje zisk z prodeje hráčů. Tento růst je způsoben hlavně příjmy z televizních a turnajových bonusů. Minulý rok AS Rose dosáhla semifinále Ligy mistrů a celkově 98,4 milionů eur a příjmy z televizního vysílání vzrostly z 23 milionů eur na 126,56 milionů eur. Čistý dluh klubu se však také zvýšil na 218,8 milionu eur, což představuje nárůst o 75 milionů eur oproti předchozímu účtu, který se téměř rovnal obratu. Hráči s Dres AS Řím ztratili v této sezoně 4 vítězství, 2 remízy a 2 závody. Chci více fanoušků, aby je zažili.


[ 04:49 ] [ 15/10/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Mahrez popadl chybu

V osmém kole Premier League se na Stadionu Anfield konala ohniska. Tato hra přímo stojí proti vítězi soupeře. Pro Liverpool je trochu obtížné zvítězit. Nakonec Manchester City získal 0-0 proti Liverpoolu a Mahrézem v 84. minutě chyběl trest. Zde jsme připravili Levně Fotbalové Dresy

Po otevření se Liverpool stále spoléhal na vysokou intenzitu zachycení v přední části budovy, aby narušil nasazení soupeře, a Manchester City se pokusil ovládat středisko. Nicméně obě strany nedosáhly výsledků, první polovina skončila 0-0. Druhá polovina je snadná k boji. Oba týmy provedly programy personální úpravy a obě strany vstoupily do rytmu rychlého útoku a obrany. Nicméně není možné prolomit obrannou linii druhé strany. V 84. minutě hry, Sane vlétá do pokutového území a van den Dijk. Rozhodčí rozhodně udělil pokutový kop! Ale Mahrez, který měl na Dres Manchester City, udělal penaltový kop a šel z hranic! V tomto okamžiku jsou skóre obou stran zamčené 0-0.

Mahrez vynechal pokutu, ale chyběl, Manchester City lituje 0-0 s Liverpoolem.


[ 05:33 ] [ 11/10/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]