BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Bakayoko pronajme AC Milán

Bakayoko se narodil v Paříži dne 17. srpna 1994 a začal svou kariéru v Stade Rennais, který nyní hraje na Chelsea. Fotbal je již populárním sportem, včetně mnoha dětí, kteří mají také svůj vlastní Levně Fotbalové Dresy.

V prvním kole Premier League v této sezóně Chelsea porazil Huddersfield Town 3: 0, Bakayoko se nedostal do týmu velký seznam, on už není v plánu nového trenéra Sarri. Serie A AC Milán oficiálně oznámil, že tým podepsal Bakayoko z Chelsea, hráči se připojí k pronájmu a obsahují podmínky výkupu. AC Milan oznámil podepsání Bakayoko z Chelsea Football Club, 23letého francouzského záložníka, který se připojil k týmu a AC Milán má právo koupit. Bakayoko se oficiálně objeví v médiích v milánském domě v 15 hodin místního času 17. srpna. Bakayoko bude oficiálně nosit Dres AC Milán reprezentující AC Milán.

Bakayoko v Chelsea nemohl být znovu použit. Pokud se připojíte k AC Milan, můžete mít možnost hrát. No, možná pro Bakayoko, je to příležitost znovu dokázat.


[ 03:37 ] [ 16/8/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Borussia Dortmund sleduje Auriera

Sezóna 2019-2020 již začala a mnozí vynikající hráči dostanou velkou pozornost. Tentokrát Borussia Dortmund je znepokojen Spurs stráží Aurier. Fotbal vzrostl a přilákal tisíce rodičů k nákupu Levně Fotbalové Dresy pro své děti.

Aurier se v loňském roce stal členem týmu Tottenham Hotspur z PSG, ale v první sezóně v Tottenham Hotspur přinesl Trippier značný konkurenční tlak na Aurier. Výkon Trippiera ve Světovém poháru je také velmi dobrý a Aurierova situace v nové sezóně se nemění, takže i vnější svět ho spojil s převratnou pověstí. Podle mediálních zdrojů se Borussia Dortmund kromě předchozího pozornosti věnuje také Atletico Madrid Aurierovi. Nicméně, v prvním kole Premier League, Aurier na sobě Dres Tottenham Hotspur začal, on také pomohl týmu porazil Newcastle 2-1. To také naznačuje, že Aurier bude nadále zůstat v Tottenham Hotspur.

Převodové okno bylo uzavřeno a Borussia Dortmund už nemůže vyhraje Aurier.


[ 03:29 ] [ 15/8/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]