BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Fotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Mbappé podporuje dospívající mládež

Mbappé se vrátil do svého rodného města a poprvé se vrátil do svého rodného města poté, co následoval Mbappé World Cup, kde získal mistrovský fotbalový tým Francie. On povzbuzoval tanečníky tady, aby věřili ve své sny a vytvořili si vlastní budoucnost. Tisíce fanoušků ho fascinují ve svých Levně Fotbalové Dresy.

Město z pouhých 50 000 lidí se zbláznilo kvůli příchodu Mbappé. Čtyři nebo pět tisíc lidí čekalo na stadionu Bondi Sports Association, aby čekalo na francouzské zázraky. Na stadionu Bundy Sports Association Mbappé vystoupil. Mbappé řekl: "Děkuji, že jste přišel, jsem rád, že se s vámi setkávám." "Nevíte, jak jsem šťastný, že vás vidím." "Jsem šťastnější než vy. v žádném případě, protože trofej nemůže být přinesena. Tváří v tvář mnoha místním dospívajícím, kteří nosí jeho Dres Paris Saint-Germain, Mbappé poradil a doufá, že tyto energické děti mohou věřit ve své sny.

Tato talentovaná hvězda povzbuzuje, kolik mladých lidí je vášnivých fotbal. Myslím, kolik mladých lidí bude tímto modelem motivováno.

[ 05:18 ] [ 22/10/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Mbappé má čtyři cíle

Francouzský šampión obrany Paříž Saint-Germain je doma v tvář Lyonu. Paříž Saint-Germain 5-0 vítězství nad Lyonem. Paříž Saint-Germain geniální hvězda Mbappé otevřel oči v této hře. Mladí teenageři také přitahují mnoho rodičů, aby si koupili Levně Fotbalové Dresy pro sebe.

Na začátku první poloviny se Olympique lyonnais ujal vedení v kopnutí míče. V 8 minutách hry Mbappé zakopal brankář do pokutového území a Paris Saint-Germain skóroval penaltu! Neymar udělal trest a udělal trest! Paříž Saint-Germain1-0 Olympique lyonnais. Obě strany nedosáhly žádných úspěchů a první polovina prvního poločasu skončila. Za 60 minut Mbappé zlomil dveře a rozšířil skóre pro Paříž! Za 65 minut Mbappé dvakrát skóroval! Paříž Saint-GermainParis Saint-Germain3-0 Olympique lyonnais. Mužstvo Mbappé zakončuje hattrick! Paříž Saint-Germain4-0 Olympique lyonnais. Mbappé měl v 73. minutě na Dres Paris Saint-Germain další gól! Paříž Saint-Germain5-0 Olympique lyonnais. Utěsněte vítězství. Paříž Saint-Germain získala vítěznou ligu 9 zápasů a Paříž Saint-Germain se stal prvním týmem, který v historii Ligy 1 zahrál 9 vítězných pruhů.

Na konci hry, Neymar střílel, Mbappé skóroval 4 góly, Paříž Saint-Germain 5-0 vítězství nad Olympique Lyonnais.

[ 05:42 ] [ 18/10/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]