BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager

Fotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Ronaldo pomáhá Realu Madrid 5-2 porazit Real Sociedad

Cristiano Ronaldo zaznamenal hattrick jako hokejový zápas Real Madrid před středeční ligou Ligy mistrů v Paříži Saint-Germain, který rozbíjel Real Sociedad 5-2. Na sobě Fotbalové Dresy fanoušci si, že to je skvělý zápas.

Madrid vyhrál pouze jeden z posledních pěti domácích zápasů ve všech soutěžích, ale Sociedad udělal v sobotu ideální soupeře a pro devátou příležitost v řadě prohrál Santiago Bernabeu.

Nosit si Dres Real Madrid Lucas Vazquez udělal další Madridské vystoupení než kterýkoli jiný hráč pod Zinedine Zidane a v první minutě vstřelil otvírák, mířící na Ronaldo.

Ronaldo prodloužil vedení Madridu, když skončil poprvé v utkání s nízkou střechou týmu Marcelo, poté, co byl bez rozmýšlení v polovině návštěvníkového boxu a zamířil domů druhou do poločasu poté, co Toni Kroos vybral pravý horní roh úžasný úder.

[ 04:15 ] [ 11/2/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

První gól Philippe Coutinho v klubu proti Valencii

Philippe Coutinho vstřelil svůj první gól do Barcelony, když ve čtvrtek vyhrál ve Valencii 2: 0 a vítězství 3: 0 v jejich semifinále Copa del Rey. Na sobě Fotbalové Dresy fanoušky bude i nadále podporovat Barcelona v Královské Cupu.

Valencia ztratila své poslední tři zápasy v řadě, ale v prvním poločase vypadala nebezpečnější, když Rodrigo Moreno využil své nejlepší šance na spodní straně příčky.

Na sobě Dres FC Barcelona poločas úvod Coutinho změnila průběh hry, když se záložník zametání domácí centr z kolega bývalý Liverpool man Luis Suarez, který také připravil jeho první gól pro Premier League klubu již v únoru 2013.

Rakitic skončil ve stylu po další dobré práci od Suarez, což znamená, že Barca se setká se Sevilla ve finále v opakování 2016 showdown, po Vincenzo Montella straně porazil Leganes 3-1 přes dvě nohy.

[ 04:14 ] [ 10/2/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]