BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

FC Bayern München 3-1 porazil 1899 Hoffenheim

Ve druhé polovině otvíráku Bundesligy, 1899 Hoffenheim hrál proti FC Bayern München, FC Bayern München 3: 1 porazil 1899 Hoffenheim a udělal dobrý start. Snahy o "vůdce" Borussia Dortmund byly vyhozeny. Jsou opravdu šťastní ve žlutých Fotbalové Dresy.

FC Bayern München aktivně napadl a ovládal hru od samého začátku. Ve 34. minutě vedl FC Bayern München 1: 0. V první polovině doby zastavení padla Goretzka na zem a vrhla se do dalšího města. Na konci prvního poločasu vstřelil Goretzku dvakrát a FC Bayern München 2: 0 vedl 1899 Hoffenheim. Jednoduchá boční bitva, FC Bayern München poprvé odstartoval. V 56. minutě se Hoffenheim v roce 1899 vrátil zpět do města, 1: 2 za FC Bayern München. V 86. minutě Rodríguez, Müller a Lewandowski v Dres FC Bayern Mnichov gól vyrovnání domácího týmu a pomohl FC Bayern München porazit 1899 Hoffenheim 3: 1 získat dobrý start.

Na konci hry Goretzka skóroval dvakrát, Lewandowski skóroval, FC Bayern München porazil 1899 Hoffenheim 3: 1 pryč.


[ 07:17 ] [ 22/1/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Brankář Premier League Čech odešel do důchodu

Slavný brankář Premier League Čech oznámil prostřednictvím Twitter, že po skončení sezóny odjede do důchodu. Manchester United brankár de Gea vydal na Twitteru dres Čech33 a řekl: "Vždycky jsem měl rád Čechův Fotbalové Dresy. Není pochyb o tom, že je jedním z nejlepších brankářů v historii Premier League.

Čech hrál za dva kluby Premier League, Chelsea a Arsenal. Oficiální stránka Arsenalu poděkovala Čechovi za jeho příspěvek k týmu a respektovala jeho volbu odejít do důchodu. Čech se přestěhoval do Chelsea v létě 2004 a Mourinho se stal tehdy trenérem Chelsea a rychle stanovil hlavní pozici Čech. Tito dva pomohli Chelsea vyhrát Premier League v první sezóně spolupráce. Mnoho fanoušků se za ním v Dres Arsenal. Čech získal v jeho kariéře několik nejlepších brankářských pozic.

Odchod do důchodu Čech bude pro fotbal velkou ztrátou, ale historie nebude zapomenuta. Gratulujeme k jeho vynikající kariéře.


[ 04:32 ] [ 19/1/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]