BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

FC Bayern München oznamuje nový sezónní dres

Prije početka utakmice, Barcelon je debitirao s pet Kingsova kupa, a tijekom sezone Barcelona, nogometna reprezentacija, košarku, rukometna reprezentacija i hokejaški tim osvojili su King's Cup, koji je i danas prvi put u povijesti Mislim da obožavatelji moraju kupiti nogometni dresovi u spomen na ovu igru.

Kada su Barceloni bili na pozornici, ime dresa iza njih nije učinilo da ljudi razumiju. Messi je tiskao CELIA, a Iniesta je tiskala MARI iza sebe, a Piqué je tiskala MONTSE. Igračke FC Barcelona dres tiskaju se na poleđini imena svoje majke.

Iza svakog igrača je sjajna majka koja ga podupire. Posvetimo majkama širom svijeta čast i sretan odmor.


[ 06:34 ] [ 17/5/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Neymar se přestěhuje do Realu Madrid

Neymarův přechod ke smlouvě Real Madrid ukázal, že se již vrátil do Paříže za své rány a uzdravil se, aby se účastnil mistrovství Paříže v Saint-Germain. On také není připraven hrát zbývající 2 francouzské ligy a 1 finále francouzského poháru pro Paříž Saint-Germain. Jako pařížská hvězda si však pamatuje slávu parížského Saint-Germainského Levně Fotbalové Dresy, který kdysi vlastnil.

Neymar se již rozhodl vstoupit do Realu Madrid a odhalil se také jeho poplatek za převod a podpis. Real Madrid podepíše Dres Paris Saint-Germain Paříže Saint-Germain č. 10 s rekordním transferovým poplatkem ve výši 260 milionů eur a zaplatí také Neymarovi podepsanou poplatek. Navíc Neymarův otec obdrží velkorysý poplatek.

Budoucnost každého hráče je stále velmi daleko. Myslím, že pokaždé, když rozhodnou, je jejich pečlivé zvážení. Respektujeme myšlenky každého hráče.


[ 10:38 ] [ 16/5/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]