BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Özil zůstane v Arsenalu

Özil nebyl hlavní silou Emeryho stability v první polovině sezóny a Özil má v této sezoně problémy. Proto se říká, že jeho odjezdová zpráva je nekonečná a Özil na sobě s Fotbalové Dresy dokazuje, že se s praktickými akcemi bude i nadále dobře věnovat.

V této sezoně je Özil buď umístěn na lavičce nebo nahrazen poločasem a nikdy nebyl schopen získat pevnou šanci hrát. The Times proto uvedl, že Arsenal mohl v lednu pronajmout Özil. Proto je opodstatněné, že Özil se říká, že má být převeden. Nicméně, agent Özil Sogut rozhodně popřel, že Sogut řekl, že Özil se chystá popřít, že Arsenal je oddělen od jeho vlastní a že jeho budoucnost je spojena s Arsenálem a tento nápad se nezměnil. Özil, který má Dres Arsenal č. 10, chce během trvání smlouvy zůstat v Arsenalu a dokonce zde zůstat déle.

Ačkoli Özil nyní stojí před korytem. Věřím však, že se bude moci pokračovat ve hře.


[ 07:44 ] [ 8/1/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Rabiot se připojí k Barceloně

Budoucnost Paříže Saint-Germain záložník Rabiot je v podstatě potvrzena, Barcelona dokončila 23letého Paris Saint-Germain záložníka Rabiot, který se letos v létě připojí jako volný agent. Rabiot obdrží smlouvu s roční mzdou ve výši 10 milionů eur a podpisovým poplatkem ve výši 10 milionů eur. Pokud hledáte stejný Fotbalové Dresy, můžete navštívit naše webové stránky.

Rabiot odmítl novou smlouvu, kterou nabídl Paříž Saint-Germain, a rozhodla se odjet a smlouva vyprší letos v létě. Dříve to bylo hlášeno, že Paris Saint-Germain zvažoval Rabiot během zimního okna, a Liverpool a Tottenham Hotspur byl velmi zaujatý. Rabiot však odmítl vstoupit do Liverpoolu a Tottenham Hotspur a chtěl vstoupit pouze do Barcelony, což způsobilo, že Paříž Saint-Germain ztratil poslední šanci vydělat peníze. Mnoho fanoušků koupí Dres FC Barcelona, aby ho podpořili poté, co vstoupil.

Jako hlavní síla Paříže Saint-Germaina Rabiot neustále obnovoval Paříž Saint-Germain, ale rozhodl se vstoupit do Barcelony. Existuje větší průlom? Budeme čekat a uvidíme.


[ 05:36 ] [ 5/1/2019 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]