BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Manchester City je vynikající, Cardiff 2-0

Manchester City je po pátém kole FA Cupu po vynikajícím 2-0 v Cardiffu v neděli. Nosit Fotbalové Dresy fanoušci řekl, že hra je velmi vzrušující.

Branky sobě Dres Manchester City Kevin De Bruyne a Raheem Sterling zpečetilo vítězství a držel město podílí na všech čtyřech soutěžích.

De Bruyneův otevírač byl chytrý volný kop, který zaklel Cardiffovu obranu a Sterling si zahrál do hlavičky, aby se ujal dvou.

Vítězství však přišlo za cenu, když Leroy Sane vyrazil v polovině časového okamžiku po těžké výzvě od Joe Bennetta.

Sane se před přestávkou pokoušel přidat k bídě mistrovství, a pustil se do bouřlivého protiútokového běhu, který byl zastaven, když ho Joe Bennett vyndal z levé nohy.


[ 09:39 ] [ 30/1/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Chelsea 3-0 porazil Newcastle

Chelsea se vrátila zpět z poločasové porážky v EFL Cupu a rezervovala si páté kolo FA Cupu, když porazila Newcastle United 3: 0 doma. Tato hra je také hodně oblečená na Fotbalové Dresy pozornost fanoušků.

Nosit si Dres Chelsea Batshuayi otevřel bodování v 31. minutě, když on klepal domů úzkopásmové úsilí, které začalo od chytré Pedro dlouhé míč do cesty Eden Hazard.

O 12 minut později, belgický mezinárodní zajistil jeho vzpruhu s bouřlivým úderem, který odklonil nohu Jamaal Lascelles a přes brankáře Karla Darlowa.

Klincovačka přišla v 72. minutě z známého místa na hřišti, když Alonso dosáhl dalšího skvělého volného kopu, aby rozšířil Blues o 3-0.

Útočník se říká, že půjde před půjčkou před termínem předávacího termínu ve středu, ale prokázal svou schopnost strelit s dvojitým náskokem, aby pomohl Bluesu odrazit od svého středního týdne poločasového zklamání z EFL Cupu proti Arsenalu.


[ 04:59 ] [ 29/1/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]