BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog ManagerFotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

Mahrez popadl chybu

V osmém kole Premier League se na Stadionu Anfield konala ohniska. Tato hra přímo stojí proti vítězi soupeře. Pro Liverpool je trochu obtížné zvítězit. Nakonec Manchester City získal 0-0 proti Liverpoolu a Mahrézem v 84. minutě chyběl trest. Zde jsme připravili Levně Fotbalové Dresy

Po otevření se Liverpool stále spoléhal na vysokou intenzitu zachycení v přední části budovy, aby narušil nasazení soupeře, a Manchester City se pokusil ovládat středisko. Nicméně obě strany nedosáhly výsledků, první polovina skončila 0-0. Druhá polovina je snadná k boji. Oba týmy provedly programy personální úpravy a obě strany vstoupily do rytmu rychlého útoku a obrany. Nicméně není možné prolomit obrannou linii druhé strany. V 84. minutě hry, Sane vlétá do pokutového území a van den Dijk. Rozhodčí rozhodně udělil pokutový kop! Ale Mahrez, který měl na Dres Manchester City, udělal penaltový kop a šel z hranic! V tomto okamžiku jsou skóre obou stran zamčené 0-0.

Mahrez vynechal pokutu, ale chyběl, Manchester City lituje 0-0 s Liverpoolem.


[ 05:33 ] [ 11/10/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Juventus má 10 po sobě jdoucích vítězství v různých akcích

Tento sezónní tým Juventus lze říci, že je celá cesta k otevření. Juventus porazil Udinese na cestě a vyhrál a Juventus vyhrál osm po sobě jdoucích sezón. Toto je již šestý čas v historii Serie A, že se jednalo o osmičlenný výherní pruh. Mnozí fanoušci jsou hrdí na vlastní Levně Fotbalové Dresy. Juventus v této sezóně dominoval první pozici Serie A. Ve skupině Ligy mistrů získal Juventus také dvě zápasy Ligy mistrů, což je desetkrát vítězný proužek událostí Juventus, který také vytvořil nejlepší rekord pro začátek historie armády Zebra.

A v osmém utkání v Juventusu v Serii A tentokrát je již šestý čas v historii Serie A, že je osm po sobě jdoucích vítězství. Posledních pětkrát vytvořili Juventus, AS Rose a Napoli. Domnívám se, že v příští hře, další fanoušci budou přitahovány k nosit Dres Juventus FC sledovat hru. Juventus také vyhrál první dvě hry Ligy mistrů v této sezóně, takže toto vítězství proti Udinese je také deset herních vítězství v Juventusu v této sezóně. Tento vynikající start je také první v 100leté historii Juventusu.


[ 04:17 ] [ 10/10/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]