BlogHotel.orgAccueil | Créer un blog | Imprimer la page Imprimer | Blog hasard Au hasard | Chercher des blogs Rechercher | Entrer dans le chat du blog Chat | | Jeux Jeux | Adminitration et édition du Blog Manager



Fotbalové soutěžní výkony a detaily dresů

Prodej fotbalových dresů

[ Accueil ] [ Profil ] [ Archives ] [ Amis ]

FC Bayern München vyhrál Manchester United

V roce 2018 hrály FC Bayern München a Manchester United zahřívací zápas v Allianz Aréně v Německu a FC Bayern München zvítězil 1-0 v Manchesteru United. Tisíce fanoušků na scéně měly na sobě podpůrné Levně Fotbalové Dresy, aby je potěšily. V této kampani nebyl portugalský záložník FC Bayern München Sanches a kolumbijská hvězda Rodríguez schopen hrát kvůli zranění. Manchesterský srbský železný pas Matić byl kvůli operaci nepřítomen a Lukaku, Pogba a Fellaini se také nedostali do velkého seznamu.

Na konci prvního poločasu byly dva týmy 0-0 a oba týmy hrály velmi špatně v první polovině. FC Bayern München neměl na železné sudy Manchester United žádnou možnost, a nulový výstřel Manchester United v prvním poločase byl také dobrý výsledek pro fanoušky. Bezmocný. Soudce Sanches se stal kapitánem a Rashford měl na sobě ten Dres Manchester United. Ve druhé polovině bojovaly dvě strany vedle sebe. V 59. minutě vstřelil Thiago gól. Martínez vyskočil vysoko a vyskočil do zadního sloupku. Míč se vrátil zpět do zadního sloupku. 1-0, FC Bayern München se ujal vedení 1: 0. Manchester United nedokáže proniknout obranou do této hry a je také zklamáním.

Manchester United hrál velmi špatně v tomto přestupku pouze s jedním výstřelem. Nakonec FC Bayern München získal 1: 0 přes Manchester United s Martinezem. Výkon obou týmů v letošním mezinárodním pohárovém poháru není ideální.


[ 03:48 ] [ 8/8/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]

Barcelona srdce je již v Pogbě

Pro kluby Vidal, Arthur, Malcom a Lenglet 4, které byly podepsány postupně, letošní letní přestupní okno, se Barcelona může označit jako rychle se pohybující. Ale zřejmě jako trenér Barcelony Valverde stále není spokojen s aktuální sestavou. Zde jsme připravili Levně Fotbalové Dresy.

Letos v létě Barcelona vynaložilo 128 milionů eur na podpisy. Barcelona trenér Valverde prohlásil, že zbývá ještě čas, dokud se přestěhuje okno, Barcelona může i nadále podepisovat hráče a Valverede chce podepsat dalšího záložníka. Navíc, po záloze opustil Digne odešel, musí ještě podepsat další levé zadní. Barcelona prodalo 7 lidí za 150 milionů na nákup Bogby. Pogbův agent, Raiola, také souhlasil s převodem. Nicméně Mourinho pravděpodobně neunikne, protože Manchester United v letošní sezóně nepředložil vhodné náhradníky. Takže pro Pogbu může být Barcelona beznadějná.Dres FC Barcelona byl úspěšně přijat fanoušky.

Samozřejmě, Valverde stále nemá žádnou mentalitu k posílení sestavy. Předtím, než bude letní přestupní okno uzavřeno, Valverde nezastaví jeho pohyby. Také chce, aby tým vypadal, jako by chtěl.


[ 04:33 ] [ 7/8/2018 ] [ 0 Commentaires ] [ poster un commentaire ] [ Lien ]